Mayflower

Mayflower
Kraj:
Polska
www:

Grupa Mayflower powstała w maju 2002 roku w Bydgoszczy. W jej skład wchodzi dwóch producentów Tomek i Robert, którzy muzyką zajmują się od około 1993 roku. Momentem przełomowym w ich karierze, była impreza DJ Meeting Summer Party I, która odbyła się 5 lipca 2002 roku, wtedy to pierwszy raz wystąpili publicznie i od tego momentu skupili się głównie na muzyce klubowej. Ich produkcji można było posłuchać w wielu rozgłośniach radiowych m.in. Radio Eska, Polskie Radio Pomorza i Kujaw PiK, Radio Pomorze, Radio EL, Radio Bis oraz zobaczyć w TV4, Polsat oraz TV3. Współpracują z: Hyperavers, Decoded, Clubbasse, DJ Vasilis, Trinity, Time4Base.
Tomek urodził się 18 marca 1980 roku. Obecnie działa i mieszka w Bydgoszczy. Jego ulubionymi wykonawcami są: Future Sound of London, Aphex Twin, Chemical Brothers, Fatboy Slim, Depeche Mode, U2, The Prodigy, RMB, Chicane, Mauro Picotto, Kai Tracid, Tomcraft, Westbam.
Robert urodził się 4 marca 1980 roku. Obecnie działa i mieszka w Bydgoszczy. Jego ulubionymi wykonawcami są: Eric Prydz, Fuzzy Hair, Filterheadz, Scumfrog, Dallas Superstars, Steve Murano, Lexy & K-Paul, Paul van Dyke, Mauro Picotto, Blank & Jones, The Prodigy.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →