May

May
Kraj:
Polska
www:
http://www.djmay.prv.pl

Początki to oczywiście szkoła podstawowa – imprezy szkolenie. Później liczne imprezy okolicznościowe. Przez te lata May nabierał doświadczenia w prowadzeniu rożnego rodzaju imprez. Muzyka, nagłośnienie oraz oświetlenie stało się jego życiowa pasja. Wszystko to trwało do roku 1998.
The Club Work
May za sprawa znajomych zaczął grać profesjonalnie w klubie. Początki były dla niego stresujące lecz nabyte doświadczenie pozwoliło mu w rok zostać rezydentem jednegoz najstarszych klubow w wielkopolsce. Do roku 2001 trzy razy w tygodniu prowadził różnego typu imprezy. Miksowania nauczył się sam bez jakiejkolwiek pomocy.
W 2001 powstały pierwsze remixy, poznał Karola K z którym założył duet 2DJ`S. Przez dwa lata tworzyli razem różnego rodzaju rmx i nagrania. Pod koniec 2004 roku wydali płytę Pt. Sunrise. Jako 2 DJ`S grali w wielu klubach na terenie całej Polski. Ich nagrania można było usłyszeć w wielu radiach (Rmi Fm, Radio Konin, Radio Łódź itd). Ostatnia prodykcja to Living Inside która być może pojawi się na składance FTB

Produkcje/Remixy/2DJS
2DJ`S – Living Inside (dub mix)
May – Dark Side (original mix)
Peran – Good Time (May mix)

Ostatni set

Set w formacie ogg – 40 MB 79:59min. Link nalezy skopiowac do przegladarki !

Management & Booking:

Agencja May Rec.
[email protected]
+48 503 163 394

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →