MaXpain

MaXpain
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/djmaxpainpoland

Dokładnie na początku lat 90-tych postanowił zostać Dj-em, od tamtej pory nie robil nic innego wiec można powiedzieć ze z muzyką związał sie na dobre i złe. Zakochany na zawsze w brzmieniu płyty vinylowej (ma ich dobre pare tysięcy ), ale uważa że kreatywność artystów Dj-ów powinna także iść w stronę nowatorskich rozwiązań.

MaXpain od dawna fascynował sie muzyka trance i techno. Obecnie nurty muzyczne nieco się zazębiają więc stara się grać i dobierać w swoich setach muzycznych jak największa dawkę energii lubi łączyć kilka gatunków muzycznych tak aby publika była w ciągłym transie pompujące brzmienia techno, electro i house podkręcają gorący klimat na imprezie a progresywne rytmy trance potrafią doprowadzić imprezowiczów do granic rozkoszy muzycznej.

Maxpain to nie tylko Dj lecz również producent obecnie pracuje nad swoim nowym projektem muzycznym wspólnie z przyjaciółmi cały czas tworzą i grają dobrą muzykę. Trendy muzyczne sie zmieniają lecz Dino potrafi sie odnaleźć w każdych czasach i w każdym stylu muzycznym. Obecnie rezydent dwóch największych i najpopularniejszych klubów na Śląsku SPIŻ w Katowicach i –KLIMAT w Bielsku-Białej . Tam możecie go spotkać..
Postacie ze sceny muzycznej które Dino ceni Marco V , Paul van Dyk, Mauro Picotto, Armin Van Bueren.
Ważne imprezy w których brał udział w Polsce i zagranicą to: Club rotation ,West to East, Trance Explosion 2004 „International Dj Night in Stendal”- „ALFA festival in germany” 2006 Mega music tour 2005, Creamfields 2006 Electrocity 2006 i inne

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →