Max Farenthide

Max Farenthide
Kraj:
Polska
www:
http://www.maxfarenthide.pl/

Max Farenthide początki z muzyką szacuje na rok 1999, kiedy wszystko było jeszcze zabawą, sklejaniem tzw. „klocków”. Po kilku mega – mixach znanych wykonawców, postanowił zrobić coś swojego. Pierwsza formacja, w której był producentem to True Convention, gdzie po 4 miesiącach udało się „wkręcić” na singla zespołu D -TUNE z utworem Memories – niestety zespół rozpadł się.
Kolejnym krokiem była współpraca z DJ Hubertusem (jednym z najlepszych DJ’ów w Polsce i jednym z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych głosów na terenie naszego kraju). Podczas tej współpracy Hubert pokazywał mu tajniki zabawy z konsoletą, przy czym Max starał się zadbać o jak najlepsze produkcje w duecie – chodziło o namieszanie w polskiej scenie klubowej. I stało się. Po roku pracy mieli już niejedno osiągnięcie – utwory znalazły się na każdej cenionej i lubianej kompilacji ENERGY2000!
Obecnie Hubert i Max produkują sami, lecz pod pseudonimem Disco Superstars pracują nad kolejnymi produkcjami w nieco odmiennym stylu niż do tej pory. W roku 2006 podpisał kontrakt z najlepszą polską wytwórnią Goblin Records, obecnie J-Planet Entertainment i był to punkt zwrotny i szczególny w jego karierze producenta. Został wydany utwór „Get Down”, powstał teledysk, a sam utwór został okupowany przez stacje radiowe na terenie całego kraju.
Obecnie trwa promocja do utworu „Take My Hand” nakladem J-Planet Enterteinment.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →