Matthew B

Matthew B
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/metju

http://www.myspace.com/metju

matthew b. : Młody DJ oraz producent z Gniezna, funkcjonujący na klubowym rynku od 5lat. Jak sam mówi: „Muzyką interesuję się od zawsze, jest to moja największa pasja…”. Od początku swojej kariery związany z muzyką house. Na początku był to wesoły i pozytywny funky house z dużą ilością żywych instrumentów. Z biegiem czasu styl ten ewoluował w bardziej ambitne, zmysłowe i wyszukane brzmienia rodem z Ibizy. W tej chwili w jego setach dominują klimatyczne odmiany muzyki house takie jak: deep, tech, soulfull czy progressive.

W latach 2007-2008 współpracował z siecią Klubów: BEST (Gniezno, Września, Skorzęcin) co umożliwiło jemu rozwój muzyczny i zdobycie doświadczenia. Rok 2009 to rok zmian, wraz z młodym i dobrze zapowiadającym się DJ’em z Gniezna (Longer) postanowił utworzyć projekt który ma na celu promowanie najgorętszych housowych brzmień. Prace tego duetu docenił DJ Neevald (Ikona muzyki house w Polsce, nr.2 według najnowszego rankingu FTB na najpopularniejszego DJ’a) który, zaprosił ich do swojej cotygodniowej audycji (Klub Fm) w radiu Planeta Poznań. Jak później się okazało nie był to jedyny występ na antenie najlepszej klubowej rozgłośni radiowej w Polsce. Dalej było już tylko lepiej: częste gościnne sety w Poznańskim Klubie Terytorium, oraz występy w ciekawych miejscach na klubowej mapie Polski min: Mcc Konin, Ekawador Manieczki (w tym Amsterdam Dance Mission 2010), czy też w Łebie na Największym Klubowym Sylwestrze: „Łeba Party Camp”. Mieli również przyjemność grania u boku najlepszych Polskich dj’ow. Projekt matthew b. & longer trwa do dziś, cały czas się rozwija i przejawia się wspólną pasją jaką jest niewątpliwie miłość do house music. Mateusz ma już za sobą inne projekty min. Funky Feeling (wraz z Funky Girl) oraz M&M’s (wraz z Manteeno)

W niedalekiej przyszłości ma zamiar jeszcze aktywniej działać na klubowym rynku oraz wytrwale dążyć do zrealizowania wcześniej założonych przez siebie celów.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →