Mattheo Da Funk

Mattheo Da Funk
Kraj:
Polska
www:
http://www.youtube.com/djmattheo

www.facebook.com/mattheodafunk

BIO:
Mattheo da Funk – urodzony w 1988 roku. Jako DJ ze swoim 9 letnim doświadczeniem, ma na swoim koncie setki imprez zagranych w różnych częściach kraju. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat, kiedy fascynowało go zbieranie nagrań z różnych stacji radiowych. Pierwszy raz w klubie zagrał mając 16 lat, dzięki jednemu z DJ’ów, który wyłapał jego talent i zapał do muzyki. Do dzisiaj kształtuje swoje umiejętności DJ’skie, idąc z postępem technologii.
Mattheo lubuje się w odmianach house – progressive, tech, electro i deep. W swoich setach prezentuje szybki miks i dużą dawkę energii.
Od początku roku 2008 roku Mateusz zaczął wgłębiać się w tematy produkcji muzycznej, bo jak stwierdził „granie to za mało, chciałbym robić coś więcej”. Jego nagranie „Going Deep” odniosło sukcesy nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii, Austrii czy Rosji.
W roku 2009 wystartował w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Dj’ów, gdzie zajął 3 miejsce. Natomiast w roku 2010 udało mu się zająć najwyższy stopień podium.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →