Matt Cerf

Matt Cerf
Kraj:
Stany Zjednoczone
www:
http://www.mattcerf.com/

Poznajcie DJa, producenta i sensację muzyki elektronicznej Matta Cerfa. Jego pierwszy album z Shawnem Mitiska i Jaren (Cerf, Mitiska & Jaren) zostanie wydany na początku 2010 w znanej wytwórni Armina Van Buuren’a „Armada”. Znajdą się na nim takie hity jak „You Never Said” (nominowany do IDMA 2008), „Man On The Run” ( wspólpraca Cerfa, Mitiski i Jarena z Dash Berlin) i „Beggin’ You”, który jest ogromnym przebojem znanym z debiutanckich remiksów Armina Van Buurena na składance Universal Religion z września 2009!

Ten francusko-kanadyjski producent/dj rozpoczął karierę w muzyce dance jako członek Second Sun. W 2001 jego kawałek „Empire” zwrócił uwagę mega producenta i dja Paula van Dyka. Natychmiastowo został on zakontraktowany przez jego wytwórnię Vandit Records. Po przeprowadzce ze śnieżnego klimatu Montrealu do słonecznego Los Angeles Matt odszedł z Second Sun i takimi kompozycjami jak „Clearwater”, „Bent” i „Miami Vice” udał się w nowym kierunku.

W 2004 poznał producenta i dj’a Shawna Mitiskę i zaczęli razem remiksować utwory z repertuaru Sergea Devanta, Eelke Kleijn i Lange. W 2005 Mat poznał wokalistkę i pisarkę tekstów Jaren (która okazała się być jego przyszłą żoną) i połączyli siły z Shawnem żeby stworzyć takie arcydzieła jak „Light The Skies” i „Saved Again”. „Light The Skies” sprawiło że Armin i Tiesto zaczęli coraz częściej grać jego piosenki co sprawiło że w 2007 roku wylądował na 3 miejscu na holenderskiej liście przebojów muzyki dance. Przebój stał się ulubionym kawałkiem na parkietach i był wydawany na ogromnej ilości kompilacji. Od czasu pomyślnego debiutu Cerf, Mitiska i Jaren są jednymi z najczęściej granych artystów przez Armina Van Buuren’a i byli nominowani do International Dance Music Awards w 2007 i 2008.

Poza pracą z Cerfem, Mitiską i Jaren, Matt jest kreatywnym remikserem, remiksującym utwory dla Armina, Gabriela i Dresden, Lange oraz Matta Dareya. Jako DJ Matt pokazuje swoje mistrzostwo na parkietach dookoła świata, od swojej stałego miejsca pobuty w Los Angeles do tak odległych miejsc jak Egipt, Chiny i Meksyk.

Jak napisał o nim jeden ze znanych serwisów: „…przeznaczony żeby wynieść elektroniczną muzykę dance na nowy poziom!” -The FreshPage.com

źródło: www.magicisland.pl

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →