Mathias

Mathias
Kraj:
Polska
www:

Z muzyką do czynienia miał od najmłodszych lat….jego przygoda z muzyką rozpoczęła się od nauki gry na instrumentach klawiszowych, podczas której zdobył nie małe doświadczenie na temat muzyki. Jako nastolatek fascynował się muzyką Dance/Pop, cały czas szukając tego gatunku muzyki, który najbardziej mu odpowiada. Przez pewien okres słuchał także muzyki rockowej, co teraz nazywa kryzysem gustu.
Od roku 2003 zafascynowany festiwalem Sunrise w Kołobrzegu, swoje upodobania przerzucił właśnie na muzykę klubową. Także od tego momentu poszerzał swoją wiedzę na temat tej muzyki.

Po długich godzinach spędzonych w klubach i przypatrywaniu się Dj’om, uczył się techniki mixowania. Po zasięgnięciu kilku porad od swojego starszego kolegi Dj’a Cherrego. Sam po raz pierwszy stanął za konsolą. Po wielu godzinach spędzonych nad sprzętem…granie stało się nie nauką a przyjemnością. Dużą motywacje zyskał dzięki setowi Mariodeejay’a, w jego rodzinnym mieście. Gdzie od tamtego momentu to on jest dla niego autorytetem.
Sam cały czas dopracowuję swoją technikę, łącząc różne style muzyczne stara się sprostać wymaganiom miejscowych klubowiczów w klubie Karczma CWA, gdzie gra gościnnie.

Przełomem w jego dotychczasowej karierze był występ na Night Of City, gdzie miał okazje zagrać u boku takich sław jak Oscar Burnside, Maiqel, Cressida…

Zawsze powtarza że na imprezie to on jest dla ludzi, a nie oni dla niego.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →