Matey

Matey
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/mateypl

Matey – pochodzi z Kostrzyna nad Odrą. Młody bo urodzony w 1991 roku ale ambitny i wytrwały. Przygoda z muzyką zaczynała się od słuchania muzyki popularnej i radiowej. Przez młodzieńcze lata całkowicie poświęca się dźwiękom, rozszerzając wiedzę, zarówno muzyczną jak i techniczną. Matey swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał z pomocą komputera. Ambicja, motywacja oraz pragnienie nie pozwoliło mu zakończyć przygody muzycznej na tym etapie. Zaczeły się występy przed publicznością na profesjonalnym sprzęcie, zbierane gratulacje za swoje sety zaciągające na parkiet. Teraz to stało się jego sposobem na życie i trwa do dziś.
Stara się łączyć wiele odmian muzycznych, od tzw. komercji aż po różne odmiany muzyki House i nie tylko. Dzięki temu efekty są energiczne, przynoszą niezastąpione wrażenia dla swoich odbiorców i są zapamiętywane na dłuższy czas.

Żartując mówi, że w muzyce jest jak w seksie. Jeśli nie eksperymentujesz z pozycjami to po czasie stajesz się nudny. Seksownymi dźwiękami penetruje oralnie wszystkie damskie ciała a panów doprowadza do szaleństwa.

Założyciel Agencji Tancerek „Sexi Dance Agency”. Promuję akcje MONARu „Zażywam TYLKO dźwięku” i nawiązuje współprace z firmą CROPP w Gorzowie Wielkopolskim oraz największym Polskim Lunaparkiem „KRASNAL”. Jest częstym gościem na imprezach studenckich „Juwenalia” a także licealnych „Licealia”. Zapraszany do wielu klubów i do wspólnej gry ze znanymi osobami.

www.myspace.com/mateypl

KONTAKT:

Telefon:+48 782 445 311
Email:[email protected]
Gadu-gadu: 4648042

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →