Martin The Saint

Kraj:
Polska
www:
http://www.nuka54.com

Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 9 lat kiedy to nabył swoją pierwszą kasetę magnetofonową. Tak rozpoczęło się jego kolekcjonowanie nośników z muzyką 😉 Gdy w rok później miał okazję usłyszeć prawdziwego DJ-a w akcji zrozumiał, że jest to droga, którą chciałby podążać. Po 3 latach poprowadził swoją pierwszą szkolną dyskotekę i tak się zaczeło!

Przez lata uczył się wyczuwać nastroje klubowiczów i podnosił swoje umiejętności techniczne. W 1996 roku zaczął grać w pierwszym klubie gdzie co tydzień gromadziło się ponad 2000 klubowiczów. Tam poznał smak prawdziwego grania.

Pod koniec 1998 roku wyjechał do Niemiec i oficjalnie postanowił zakończyć karierę DJ-a. Nie trwało to jednak długo, bo już po roku ponownie wrócił do swojego fachu.
Przez sześć lat pobytu w Niemczech zwiedził wiele tamtejszych klubów oraz poznał wielu znanych DJ-ów. Kilkakrotnie gościł w największym niemieckim radiu prezentującym muzykę klubową – SUNSHINE LIVE.

Z uwagi na wzrastającą w Niemczech popularność muzyki r’n’b postanowił powrócić do kraju i spróbować swoich sił na polskim rynku muzycznym.
Przyszedł czas na pierwsze produkcję!
Wspólnie z kolegami z D.L.A. KRU postanowili stworzyć house’owy projekt NUKA 54. Aktualnie właśnie temu poświęca najwięcej czasu, choć pracuje także nad innym trance’owym projektem SUNWAVE PROJECT, a także nad swoją pierwszą własną produkcją!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →