Martin Soundriver

Martin Soundriver
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/martinsoundriver

FACEBOOK:
http://www.facebook.com/MartinSoundriver

MYSPACE:
http://www.myspace.com/martinsoundriver

SOUNDCLOUD:
http://soundcloud.com/martinsoundriver

TranceMyLife Project
http://www.myspace.com/trancemylifeproject

Mail Booking : [email protected]

Martin Soundriver ( Dj and Producer) pochodzący z Warszawy… z muzyką związany od zawsze, początkowo jako aktywny klubowicz i pasjonat wyszukanych brzmień. Nabierał doświadczenia jako słuchacz już od początku clubbingu w Polsce, przez lata spędzone w undergroundowych klubach przecierał szlaki, aż do dziś.
Zafascynowany z początku Detroit Techno, Progressive, Minimal, próbuje swoich sił promując obecnie muzykę Trance i szlifując swoje umiejętności w branży muzycznej. Napełniony pasją stawia kroki do przodu i rozwija swoje umiejętności dj-skie jak i producenckie, co można usłyszeć w jego co tygodniowej autorskiej audycji Trance My Life Episode. Ukierunkowany na jeden określony styl, który zabiera jego słuchaczy w prawdziwą trancową przygodę.
Swoją autorską audycją trafia w serca klubowiczów na całym świecie, przekazując
im dużą dawkę pozytywnej energii. Każda audycja jest wyjątkowa i skrupulatnie przemyślana, tak aby każdy epizod wzbudzał i przekazywał inne emocje. Inspiruje się na światowej sławy dj-ach i producentach takich jak Armin Van Buuren, Tiesto, Daniel Kandi, Estiva, Will Holland, Temple One i wielu innych uznawanych w gatunkach Trance/Uplifting Trance.
Czerpie muzyczne inspiracje tylko od najlepszych, a nauki i wizje przedstawia w swoich setach, tak aby każdy z nich był nie zapomnianą muzyczną podróżą.
Trance to nie tylko muzyka, to styl życia, inne zmysłowe spojrzenie na świat, miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego emocje. Słuchając jej możesz skakać lub płakać, poczuć przypływ energii lub wzruszenia, a to wszystko po to aby wywołać w słuchaczu fale wspomnień, chwilę zadumy i iskierkę pozytywnego spojrzenia na świat.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →