Martin Rowse

Martin Rowse
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/martinrowsepl

Martin od najmłodszych lat zafascynowany był brzmieniami muzyki elektroniczniej. A wszystko zaczęło się od zabawy różnymi programami do mixowania muzyki w domowym zaciszu. Gdy stanął po raz pierwszy za konsolą z klubie 7kier w jego rodzinnym mieście od razu wiedział że mixowanie muzyki dla ludzi to jest to co chce robić. Od 2007 roku Martin zdobywał doświadczenie potrzebne do zaprezentowania się szerszej publice. Niedługo po tym został zaproszony do największego łomżyńskiego klubu Atom.
Następnie przyszedł czas zaprezentowania się jeszcze szerszej publice. Martin ze swoją audycją radiową gościł na zagranicznych radiach gdzie co miesiąc była emitowany jego mix o nazwie ‘Above Sky’ na: Puresound.Fm i Trancesonic.Fm. Był też gościem dwóch edycji „Pure.Fm Loves Poland” , „Emphase Recordings Day” na AH.FM i Guest Mix dla Mike Wind’a na Neradio.Se
Do największych osiągnieć można zaliczyć także występ Martina u naszych zachodnich sąsiadów w klubie Kiste w nadmorskim Greifswald. Ponadto Martin zapraszany był do toruńskiego klubu Art Cafe gdzie odbywała się seria imprez pod szyldem ”Soundgate” oraz ” Today & Tomorrow”. Był gościem Klubu Kair – obecnie Klubu Selekcja w Zambrowie na imprezie z cyklu” House All Night” oraz ”Hawaiian Party” .Został także zaproszony do współpracy we współorganizowaniu wielu imprez pod szyldem ” Elekto Forty” oraz rezedentury w klubie Forteca w Piątnicy. W chwili obecnej jest związany z klubem Yam Caffe gdzie razem z Tom Forester’em są autorami imprez ”From Miami 2 Ibiza” , ”Flash Dance” i wielu innych.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →