Martin D-Line

Martin D-Line
Kraj:
Polska
www:
http://myspace.com/martindline

Marcin Dominowski urodził się 9 lipca 1992r. Zainteresowanie muzyką klubową opętało go, kiedy to po raz pierwszy usłyszał seta z Amsterdam Dance Mission 2005. Wtedy właśnie poczuł, że zostanie dj-em TO JEST TO!. Miał wtedy 12 lat więc wiedział, że na marzenia jeszcze przyjdzie czas. Pierwsze kroki w swojej ” muzycznej ” karierze rozpoczął w klubie Mega Music w Wildze, gdzie aktualnie jest rezydentem. Gra niecałe 3 lata. Do tej pory udało mu się zająć 4 miejsce w mistrzostwach Polski dj-ów 2007 organizowane przez Dee jay Mix club i Dj Promotion. Przez właśnie to wydarzenie, głębokie zaangażowanie i nieokazywalną sympatię do tego co robi został określonym odkryciem roku 2007. Martin mimo że jest młody nie ulega współczesnym trendom muzycznym ,które grane są w większościach klubów w Polsce,jednakże gra pod publikę , tylko trochę w inny sposób .Kocha muzykę techno i wszystko co z nią związane . Ukochany gatunek przeplata przez pompujący tech-house , minimal ,a niekiedy electro, co daje zawsze piorunujący efekt w jego setach . Uwielbia vinyle i stara się z nich grać tak często jak tylko może. Jest jeszcze młody ,więc jego droga do celu jest długa i aby ją podołać musi włożyć w nią dużo pracy i chęci aby nagrać oczekiwanego doświadczenia.

Kluby w jakich miał okazję zagrać:
Protector(Uniejów)
Mega Music (Wilga)
Opium(Warszawa)
Blue(Otwock)
Remont(Warszawa)
Belfast/Dublin(Łódź)
Taboo(Radom)
The Shot (Warszawa)
Terminal + (Sępólno Krajeńskie)
HotL (Warszawa)
Maszynownia (Warszawa)
Klub 55 (Warszawa)
Stereo(Warszawa)
Lucid (Warszawa)
Ibiza(Dobrzyń n/wisłą)
Senso(Mielno)
Luzztro(Warszawa)
Confashion(Warszawa)
Skyline (Warszawa)
i inne…

Dj-e z jakimi miał zaszczyt dzielić konsoletę:

Polska: Maniana, Maximus, X, Carrsten Hell, Angelo Mike, Tiddey, Tmk, Elann aka Mellodica, V_valdi, Scorpio, Quiz, Dervish ,Insane , Dervish , Matush , K3 , Marcu5 , @lex , Maiqel , Inox, Krzystof Chochłow ,Carla Roca, BSHOSA oraz wielu innych…

Abroad: Flex(Holandia), The brothers funk – Mickey T & Asino (Holandia), Steve Murano(Niemcy) , Chris Montana (Niemcy) , Svenson(Belgia) , Erwin Spitsbaard aka Matrix (Holandia) , Randy Katana(Holandia)

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →