Marten

Marten
Kraj:
Polska
www:

Absolwent Częstochowskiej Szkoły Muzycznej swoje pierwsze kroki z sukcesami stawiał wraz z instrumentami klawiszowymi lecz nie było to do końca to przez co Marten chciał wyrażać siebie i dawać radość innym. Od dziecka zainspirowany był dźwiękami i muzyką elektroniczną jaką prezentował jego idol JEAN MICHAEL JARRE.
Pochłaniając ten właśnie gatunek dotarł do Chemicals Brothers i formacji Duft Punk która zainspirowała Marcina do podjęcia decyzji by zostać djem. Marten pod okiem rezydentów klubu Diuna w Warszawie gromadził niezbędną wiedzę i technikę dj-owania. Zarażony muzyką sukcesywnie z dnia na dzień jego umiejętności nabierały mocy i znaczenia.
4 Czerwca 2010 roku zadebiutował na scenie klubowej jako dj i organizator wraz z Agencją WOOJT z Łodzi imprezą SEXY ELECTRO HOUSE MUSIC w klubie Retro w Częstochowie i od tego momentu jego djskie życie w końcu zaczęło nabierać tempa. Ukierunkowanie w stylach( house , tech-house, funky house) idealnie dopasowało go do klubowej sali w klubie Retro gdzie od listopada 2010r objął rezydenturę.
Angelo Mike, Marc Van Linden dj Adamus, Mafia Mike, Kalwi & Remi, Chris Look, Diana d rouze, ADHD, Dj Levy, C-bool, Matush, dj Mike , Wet Fingers, Monopol, Dj Orianne, Deas&Lubica, Da Hool,Gregor Es, Melanie Morena i wielu innych z którymi dzielił konsole i szlifował swój styl.
W 2011 roku Marcin zagrał między innymi na trasie JUWENALIÓW LECHA w Katowicach.

Marten dał pokaz swoich umiejętności nie tylko w naszym kraju: 20 czerwca 2010 r na wyspie KOS (Grecja) w klubie ZONE po jego secie zaproponowano mu rezydenturę i tak sukcesywnie przez 3 miesiące pobytu rozkręcał do czerwoności tamtejsze parkiety.

SENSATION OF HOUSE i JUNGLE DRUMS to cykl imprez stworzony przez Martena i zaprezentowany w klubach Retro i Shine na których tylko i wyłącznie publiczność bawi się w gatunkach muzyki takich jak Funky House, Tech-House i Vocal House. Imprezy zrzeszają coraz to nowych odbiorców i dają pole do popisu dla tych którzy chcą od imprez czegoś więcej.
Przeprowadzką do Krakowa to kolejny krok w stronę rozwoju muzycznego tego młodego Dja. Sety miedzy innymi w klubach DiVA MUSIC GALLERY, RDZA CLUB dawały nowych odbiorców. Marten wraz z swoim przyjacielem znanym w Krakowie djem zakłada duet FRESH NOIZE który zrzesza co raz więcej fanów i owocnie prezentuję się na scenie klubowej.
Produkowanie muzyki to kolejny kierunek który wcale nie jest obcy Martenowi, gdyż wcześniej w latach w których uczęszczał do Szkoły Muzycznej próbował swoich sił i ma na swoim koncie kilka pierwszych utworów. Czas jednak aby stworzyć coś co pozwoli zaistnieć dalej w szerokim świecie dźwięków i produkcji muzycznych do których Marcin w końcu zaczyna dążyć .
Dj Marten to odpowiedź dla ludzi ceniących indywidualizm. Kontakt z publicznością ,wyczucie , pozwala mu na rozgrzanie każdej imprezy a jego muzyczny świat który bardzo mocno wyróżnia go w branży muzycznej.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →