Mark Sherry

Mark Sherry
Kraj:
Szkocja
www:
http://www.marksherry.net

Mark Sherry to znakomity Dj i producent, który kojarzony jest głównie z ciężkimi brzmieniami oscylującymi głównie wokół techno i trance. Mark olbrzymią popularność zyskał dzięki nagraniom wydanym w projekcie Public Domain jak „Operation Blade (Bass In The Place)”, który sprzedał się w ponad 2 milionach kopii. Jego upór, oddanie scenie i ciężka praca w studio wyniosły go na szczyty i znalazł się w czołówce szkockich Dj-ów.
Najlepszy z najlepszych- Armin Van Buuren podpisał kontrakt z Markiem, przez co Sherry stał się pełnoprawnym członkiem Armada Music. Kolejnym wydawnictwem było „Walk Away”, Tech-Tranceowy kawałek z wokalem, stworzony przy współpracy z Terry Ferminalem. Natomiast wielkim hitem okazał się remix kawałka „Elektrish” Jam X & De Leona, który został wybrany utworem tygodnia podczas audycji A State Of Trance.
Jego kwałki są obecne na playlistach takich artystów, jak Judge Jules, Marco V, Scot Project, Eddie Halliwell, Dave Pearce, Anne Savage, Matt Darey, Graham Gold, Johan Gielen, Guy Ormadel czy Yoji Biomehanika.
Przez wiele lat, pracując za deckami oraz w studio, również jako połowa duetu Public Domain, Mark wyrósł na prawdziwie lśniącą gwiazdę. Nowy singiel Public Domain „I Feel Love” był grany ponad 20 razy w Radio 1 i został wydany przez giganta EMI. Obecnie Mark grywa w najbardziej renomowanych klubach, rozsianych po całym świecie. Nie obce mu są Japonia, Ibiza, Australia, Rosja, Niemcy – Parada Miłości, Dubaj, Turcja, Holandia, Wielka Brytania (Gatecrasher, Homelands, Inside Out, Colours) czy Estonia. Mark Sherry to jeden z najbardziej doświadczonych, międzynarodowych DJ-ów na świecie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →