Mark Sherry dj

Informacje o artyście

Mark Sherry to znakomity Dj i producent, który kojarzony jest głównie z ciężkimi brzmieniami oscylującymi głównie wokół techno i trance. Mark olbrzymią popularność zyskał dzięki nagraniom wydanym w projekcie Public Domain jak „Operation Blade (Bass In The Place)”, który sprzedał się w ponad 2 milionach kopii. Jego upór, oddanie scenie i ciężka praca w studio wyniosły go na szczyty i znalazł się w czołówce szkockich Dj-ów.
Najlepszy z najlepszych- Armin Van Buuren podpisał kontrakt z Markiem, przez co Sherry stał się pełnoprawnym członkiem Armada Music. Kolejnym wydawnictwem było "Walk Away", Tech-Tranceowy kawałek z wokalem, stworzony przy współpracy z Terry Ferminalem. Natomiast wielkim hitem okazał się remix kawałka "Elektrish" Jam X & De Leona, który został wybrany utworem tygodnia podczas audycji A State Of Trance.
Jego kwałki są obecne na playlistach takich artystów, jak Judge Jules, Marco V, Scot Project, Eddie Halliwell, Dave Pearce, Anne Savage, Matt Darey, Graham Gold, Johan Gielen, Guy Ormadel czy Yoji Biomehanika.
Przez wiele lat, pracując za deckami oraz w studio, również jako połowa duetu Public Domain, Mark wyrósł na prawdziwie lśniącą gwiazdę. Nowy singiel Public Domain "I Feel Love" był grany ponad 20 razy w Radio 1 i został wydany przez giganta EMI. Obecnie Mark grywa w najbardziej renomowanych klubach, rozsianych po całym świecie. Nie obce mu są Japonia, Ibiza, Australia, Rosja, Niemcy - Parada Miłości, Dubaj, Turcja, Holandia, Wielka Brytania (Gatecrasher, Homelands, Inside Out, Colours) czy Estonia. Mark Sherry to jeden z najbardziej doświadczonych, międzynarodowych DJ-ów na świecie.

Aktualności

Artykułów (6)

1

Mark Sherry

  • Kraj: Szkocja
  • Miasto:
  • Team:
  • WWW: www.marksherry.net

Pozycja w rankingu

35/ 688Głosuj

Nadchodzące imprezy

Imprezy promowane

Deep Sugar - Tom Forester & Daso

Deep Sugar - Tom Forester & Daso

10 grudniaPacha Poznań
Pacha Poznań pres. Sander Van Doorn

Pacha Poznań pres. Sander Van Doorn

11 grudniaPacha Poznań
New Year's Eve 2022

New Year's Eve 2022

31 grudniaX-Demon Wrocław
A State Of Trance 1000 - Krakow

A State Of Trance 1000 - Krakow

12 marca 2022TAURON Arena Kraków
Dreamstate Europe 2022

Dreamstate Europe 2022

23 kwietnia 2022Arena Gliwice
Mamry Festival 2022

Mamry Festival 2022

29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

21 października 2022TAURON Arena Kraków