MarioDeejay

MarioDeejay
Kraj:
Polska
www:
http://www.mdjmusic.com.pl

MARIODEEJAY press MDJ
Arena Kokocko Resident
Exclusive Resident Cztery Pokoje

MARIODEEJAY a raczej aktualniej od tego roku MDJ, swoją przygodę z muzyką zaczynał juz w latach 90 tych.
Jak wspomina do dzisiaj były to piękne początki klubowego materiału,który jednakże głównie opierał się na (gatunku muzycznym) dance i rave.
Całe lata 90 te to poznawanie muzyki oraz z kazdym miesiącem rozwijająca się pasja.
Z upływem lat przeradzało się to w poważniejsze nurty które kontynuuje do dzisiaj.Znaczną rolę w zainteresowaniu się mixowaniem muzyki odegrała stacja radiowa
RADIO FG (FRANCJA) oraz cykliczne audycje w Radu Dla Ciebie,gdzie był stałym słuchaczem weekendowych nocy.
Jego istotne początki za konsoletą to końćówka lat 90 tych (klub Tornado Toruń) oraz exluzywny vip rom o nazwie Broadway w legendarnym klubie Central park w 2000 roku.
W latach 2001-2003 zanotował między innymi rezydenturę w Inowrocławskim lokalu 10,5 gdzie spełniał funkcję rezydenta przez 7 miesięcy.Był to zapewnei przełomowy moment w którym MDJ zdeklarował się że widzi dobrze w tzw roli rezydenta klubu.
Kolejne lata to miejscowe mniejsze Toruńskie kluby jak studencki Imperial,Zielony Wieloryb oraz Imperium dżwięku który był ostatnim w miejscu starego Central park.
W latach 2003-4 współpracował z Toruńskim klubem Papaya.
To były przełomowe czasy w któym MDJ w pełni zaakceptował chęć prowadzenia dużych imprez głownie w roli rezydenta własnie.
Od roku 2004 współpracuje z bardzo znanym klubem Arena Kokocko gdzie zaczynał jako dj grający muzykę uniwersalną na trzeciej wtedy sali klubu.
Zaś od lata 2005 już na stałe jednak spotkać go można na głownej scenie tego dużego i uznanego klubu w kujawsko pomorskim. MARIODEEJAY prłni rolę DJ/RESIDENT do dzisiaj w tym miejscu!
Od nowego roku współpracuje z duetem DOODZ z którym realizuje się również jako producent oraz remixer.
W między czasie grał w wielu klubach na terenie całego kraju,oraz prz znaczny okres czasu współpracował z radiem internetowym CLUBSOUND w którym prowadził swoje autorskie audycje.
Z prywatnych osiągnięć z pewnoscią wyliczyć można:
-NAGRODA DJ ROKU 2010 miasta TORUNIA – PATRONAT RADIO GRA
-2 MIEJSCE SUNSET MUSIC AWARDS(MDT) W KATEGORII NAJLEPSZY REZYDENT ZA ROK 2011
-FINALISTA MISTRZOSTW POLSKI W MIXOWANIU 2009 – KIELCE
Jego muzycznym przekazem jest głownie szeroki zakres energicznych brzmień jak House,Garage,Jackin House,Electro oraz Tech House i Techno.Prywatnie blisko mu do Progressive oraz Trance czy klasycznego Disco House,natomiast jako rezydent spełnia rolę głownie uniwersalną (klubową)

Wgląd internetowy:
www.facebook.com/mariusz.kowszewicz
www.facebook.com/mariodeejay.pres.mdj
www.mdjmusic.com.pl
www.mariodeejay.dj.ftb.pl

Mail: [email protected]
[email protected]

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →