Marcyk

Marcyk
Kraj:
Polska
www:
https://www.facebook.com/marcykpl

Mariusz Marzec znany również jako DJ Marcyk, urodzony w Bartoszycach 27 lutego 1986 r. Ambitny, młody DJ, którego historia z muzyką rozpoczęła się od najmłodszych lat i trwa do dnia dzisiejszego. Już jako młody chłopiec zafascynowany graniem próbował swoich sił na szkolnych imprezach, zabawach urodzinowych oraz prywatkach, jednak nie poprzestał na tym, nadal rozwija swoją pasję, poszukuje czegoś nowego, aby w jak najlepszy sposób zadowolić swoich odbiorców. Przez wszystkie lata dążył do odnalezienia swojego stylu muzycznego, który będzie odpowiadał zarówno jemu jak
i jego odbiorcom. Aktualną muzyką, którą preferuje jest House ( funky, disco, soul, progresie ).
Swoją pierwszą rezydenturę rozpoczął w Klubie Obsesja w swoim rodzinnym mieście, do dnia dzisiejszego grał w takich klubach jak: Loża, Faberge, Viva, Under, Klub 22, Lost, Bravo, City Club.
Mariusz Marzec miał również przyjemność zagrać z takimi DJami jak: Luccio B,MiQro, Roberto Bedross,
DJ Melodie, DJ Johnny Bravo, DJ Sopran, Peter Wasper, Ludvik,DJką Sheevia, DJ Gramo, Associated Company, Mario K, DJ Wojtala, , Easc Clubbers, saxofonistą Tomaszem Mieczkowskim i vocalistką Sergiyenko Darya. DJ Marcyk jest pasjonatem, który potrafi zjednać sobie szeregi młodych ludzi, rozkręcić każdą zabawę, wielu mogło się się o tym przekonać podczas klubowych imprez z jego udziałem.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →