Marcus Daylen

Marcus Daylen
Kraj:
Polska
www:
http://www.marcusdaylen.bnx.pl

Marcus Daylen, prywatnie Patryk Kaczmarek zaczął swoją przygodę z muzyką klubową już od 2000 roku. Wtedy jednak w zaciszu domowym jedynie powstawały zarówno sety jak i produkcje muzyczne, różnych gatunków. Wraz z upływem czasu, jego zamiłowanie do muzyki rosło wraz z umiejętnościami.
Dzięki kilku osobom zaprzyjaźnionym, zmierzył się po raz pierwszy z konsolą w klubie i mógł sprawdzić siebie i własne umiejętności, które później przerodziły się w coraz większe zamiłowanie i w rezultacie częściejsze grywanie w klubach i w końcu rezydenturę. M.D. nawiązał współpracę z takimi klubami jak „Best” i „3” we Wrześni, „Olimpia” w Miłosławiu, „Oaza” w Kostrzynie Wlkp. oraz gościnne granie w wielu innych miejscach.
Od 2010 roku zainteresował się produkcją i zmierza narazie małymi krokami również w tym kierunku, czas pokaże jak ta przygoda się zakończy.
Grając w różnych klubach miał okazję zaprezentować się przed wieloma artystami m.in. Peter Wasper, Luccio B., Melodee, D3lux, Svinny, Theo, Neevald, Carla Roca, oraz wieloma innymi.
W swoich setach stara się zarówno pokazać technikę jak i specyficzny dobór materiału, stara się pokazać swojej publiczności nie tylko dobrze znane hity radiowe, ale przede wszystkim nowości z gatunku od house do trance.
W przyszłości chciałby spełnić swoje marzenie jakim jest jak sam mówi „zagranie na evencie”
Jego słowa to: „muzyka jest dla wszystkich, trzeba ją tylko kochać i rozumieć brzmienie dźwięków, wtedy impreza będzie udana”, „Nie liczy się granie tylko i wyłącznie pod publikę, liczy się pokazanie przez muzykę siebie i zjednanie sobie publiki”
Najpiękniejsze jest wg M.D. kiedy ludzie na parkiecie bawią się świetnie w rytm i przy tych dźwiękach, które są w danej chwili grane, nie ma większej satysfakcji niż zadowolona publiczność 🙂
Jak sam mówi, nie jest zwolennikiem dostępnych programów i grania z laptopa w klubie, liczy się tradycyjne miksowanie z płyt.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →