Marco Saville

Marco Saville
Kraj:
Polska
www:

Marco Saville – Marek Badura pochodzi z Nowego Tomyśla, niewielkiej miejscowości w woj. wielkopolskim. Od najmłodszych lat związany z muzyką, pierwotnie po przez taniec. Od roku 1991 do roku 1997 najpierw tancerz później również instruktor tańca nowoczesnego. Wraz z zespołem Beat Streat zwiedził niemal całą Polskę, warsztaty taneczne, pokazy i zawody. Ciężki trening zafundował mu nie jedno wysokie miejsce w przeglądach tanecznych i konkursach.
Pierwszy raz za konsoletą stanął 8 lat temu, było to wiosną 2001 roku. Dokładny i ambitny co w dużym stopniu pomaga mu osiągać postawione sobie cele. Od roku 2002 do 2006 rezydent ówcześnie jednego z najlepszych klubów w wielkopolsce – klubu Paka. Pomysłodawca i realizator takich imprez jak Tunel Techno i Dj’s Ring. W przeciągu kilku ostatnich lat zagrał na jednej scenie z najlepszymi dj’ami z całego świata, a także z czołówka polskiej sceny klubowej. Odwiedził wiele klubów w całej Polsce. Już dwa razy zagrał na największym festiwalu muzyki elektronicznej ElektroCity 2008 i 2009, a także na Tunelu CARNIVAL w Katowickim Spodku, co ma związek ze stałą współpracą z agencją Soundtrade. W roku 2009 jego set-a można było usłyszeć na SoE w Kunicach i legendarnym już Amsterdam Dance Mission w klubie Ekwador w Manieczkach.
Odnajduje się w brzmieniach zbudowanych na podłożu house’owym z nutą minimalu i elektro. Efekty jego pracy widoczne są nie tylko w klubach, ale również w radiu i telewizji. Zaangażowany podczas swoich setów, zawsze stara się przekazać klubowiczom to co sam czuje, miłość do muzyki…

www.marcosaville.com

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →