Majki

Majki
Kraj:
Polska
www:

Pseudonim artystyczny: Mike M

Preferowany styl muzyczny: electro-house, house, progressiv house

Ulubiony Dj/Wykonawca: Mondo, David Guetta, Christopher S, Giorgio Sainz

Mike M (aka Dj Majki) swoją przygodę na scenie klubowej rozpoczął stosunkowo niedawno.
W roku 2004 zaczeła pasjonować go muzyka klubowa, kiedy to po raz pierwszy miał okazje wybrać sie do jednego z Katowichich klubów.
Obserwując pracę DJów również chciał zostać jednym z nich i od tej pory zaczął nauke w tym kierunku.
Początkowo były to różnorodne programy komputerowe do mixowania i tworzenia muzyki. Po pewnym czasie praktyki, chcąc spróbować swoich sił stanął
za pełną konsolą w klubie Venus Planeta (Koneck), gdzie po raz pierwszy mógł poczuć smak pracy DJ’a i jednocześnie pokazać swoje umiejętności większej
publice. Po krótkim czasie przerwy zaczął regularnie grać w katowickim klubie Cosmo, gdzie został rezydentem i nabrał wprawy w sztuce mixowania muzyki.
Wtedy to właśnie klub ten przeżywał prawdziwe oblęzenie klubowiczów. Na imprezach z jego udziałem nigdy nie brakuje dobrej i różnorodnej muzyki.
Zawsze zaskakuje publike jakąs nową produkcją. Szalone i szybkie mixy, które nie pozwalają zejść klubowiczom z parkietu, to jego znak firmowy.
Jak twierdzi sam o sobie czeka go jeszcze dużo pracy, któa z imprezy na impreze buduje jego doświadczenie.
Mike M miał okazje zagrać w takich klubach jak: Wyższy-Wymiar (Katowice), Venus Planeta (Koneck), Mega Club (Katowice), Merkury (Chorzów),
Arkada (Katowice) Cosmo (Katowice), Manhattan (Piotrowice), Straszny Dwór (Katowice), City Pub (Katowice), 2B3 (Katowice).
Obecnie jest rezydentem klubu Maspalomas (www.clubmaspalomas.pl) oraz klubu Longman, gdzie możemy go zobaczyć podczas weekendowych imprez.
Preferowany typ konsoli: Pioneer CDJ 1000mk III + Pioneer DJM 600

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →