Mafia Mike

Mafia Mike
Kraj:
Polska
www:
http://www.mafiamike.com/

Mafia Mike to dj, producent i kompozytor. Aktywnie działa na rynku muzycznym od 2000 roku. Początkowo udzielał się na śląskiej scenie chillout’owej i house’owej po czym w 2003 wyjechał do Warszawy, gdzie mieszka i tworzy do dziś.

Jego występy zawsze wzbudzają słuchaczach pozytywną energię. Muzyki, którą prezentuje Mafie Mike nie da sie zaszufladkować, ponieważ wybiera on różne style i gatunki. Jego sety to polaczenie funky, tech-house, electro, progressive oraz techno. Jak widać nie jest on ograniczonym artystą i świetnie sprawdza się zarówno na eventach festiwalowych czy dużych halach jak i w małych undergroundowych klubach.

Po za solowymi występami DJ’skimi, Mike regularnie występuje z zaprzyjaznionymi wokalistami i muzykami (Asia Ash, Ewa Jach, Nick Sinckler czy Adam Joseph). Swoja muzyke miał okazje zaprezentować w najbardziej znanych klubach oraz na najlepszych festivalach m.in : Creamfields, Global Gathering, Tunel Electro City czy Sunrise Festival. Występował też w wielu prestiżowych klubach na świenie np Spy Bar Chicago czy Pivilage Ibiza.

Poza występami djskimi , Mafia Mike działa prężnie jako producent. Jego utwory znalazly się na wielu prestizowych skladankach ( Hed Candy, Ministry of Sound), są takze wykorzystywane w filmach (m.in Sala samobojców, Big Love) i reklamach (Netii, BRW). Mial rowniez okazje komponowac oprawe muzyczną do Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdynii w 2011 i 2012 roku. Mafia Mike od 2006 roku prowadzi też swoją audycje „House At Night” w radio Planeta FM.

Obecnie najwiecej energii poświęca na realizacje muzycznych projektów Mafia Mike oraz Wet Fingers, które cieszą sie ogromnym sukcesem (m.in Hello Hello, Turn me on, Like This, Dont Stop) warto również wspomnieć , że Mafia Mike jest także współtwórcą i producentem nowego chilloutowego projektu SOMA, którego album wydany został w listopadzie 2012 i jest powerplay’em radia Chilli Zet.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →