MAC Demetrius

MAC Demetrius
Kraj:
Polska
www:
http//:www.macdemetrius.com

Jego matka ma korzenie polskie, tak jak ojciec. Jednak częste zmiany miejsc zamieszkania (Goes, Amsterdam, Düseldorf, Londyn, Malme), sprawiły, że jest obywatelem Świata i otwartą osobą potrafiącą z każdym nawiązać kontakt.

W wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na keyboardzie, która przerodziła się w naukę gry na fortepianie, akordeonie i śpiewu w szkole muzycznej. W wieku 15 lat zaczął miksować swoje pierwsze winyle, a pracę DJ-a rozpoczął w wieku lat 18. W latach 2000 – 2002, pracował dla paryskiego klubu Jalouse Club. Jest współzałożycielem wytwórni M&J Records. W 2008 wydał swój pierwszy album studyjny Essentials, i następnie w 2012 ukazała się płyta The beats by Mac Demetrius, a w 2011 Sexy Ladies. W 2011 roku powstał jego szósty singiel w karierze „That’s Life II”. Mac Demetrius wystąpił w reklamie brendu alkoholowego Metaxa firmy Saaten – Union i Martini firmy Bacardi – Martini, Desperados oraz reklamówce TV TVN będącej zapowiedzią Programu Top Model. Jego singiel „Just Stand Up! / The beats by Mac Demetrius” pojawił się w reklamie międzynarodowego Projektu UFO 2011 i UFO 2012.

W 2009 roku Mac Demetrius nagrał singel do „Rock the Boat”, „Excitement”. We wrześniu 2010 roku firma Schwarzkopf i Elite Model Look zaprosiły Mac Demetriusa aby zagrał w na finałowej gali Gala Schwarzkopf Elite Model Look 2010 i wystąpił z Nickiem Sincklerem do utworu NO MORE DRAMA . W 2010 Mac Demetrius został wybrany przez Fitness Generation Magazine jako Najlepszy DJ roku 2010 promujący nowy styl wśród DJ–ów i ukazał się na okładce lipcowego numeru 2010 Fitness Generation Magazine w towarzystwie polskiej gwiazdy fitness kobiet – Marty Gut.

Od października 2011 Mac Demetrius ma swoją własną linię odzieży B*B*M*C Beat By Mac Demetrius. Autorem kolekcji przeznaczonych dla ludzi kochających muzykę i modę, jest żona Mac Demetriusa, Joanna Krawczykowska.

W 2012 ukazał się nowy krążek zatytułowany Glamour is back, na którym pojawiły się gwiazdy muzyki Pop Music – m.in. Madonna w utworach We The Party!, I Love New York oraz Japan Queen , Kelly Rowland – (Lookin ’ At You ), Justin Timberlake.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →