Maaxx

Maaxx
Kraj:
Polska
www:

DJ Maaxx (Grzegorz Mikołajewski) – ur.się 14.04.1986r.w Inowrocławiu, obecnie mieszka w Złotnikach Kujawskich.
Jego pasją od najmłodszych lat była muzyka, która zawsze dodawała mu energii.Pierwsze starcie z konsolą dj’ską nastąpiło w roku 2000,
co prawda był to okres w którym nie było go stać na własny sprzet ale miał udostepniany dokładnie pamieta do dziś był to: gramofon technics sl 1210 mkII, 2 zwykłe odtwarzacze segmentowe technics oraz mixer monacor!
Po kilku godzinach spędzonych dziennie, próbował oswoić się ze sprzętem, na vinylu wykonywać pierwsze ruchy przypominajace scratch! Od tamtego czasu wszystko sie zaczęło.
Od roku 2000 pierwszymi imprezami jakie grał były dyskoteki szkolne na których mimo początku kariery za konsoletą nie bał sie występu a wręcz przeciwnie – pewnie starał sie dążyć dalej doskonaląc sztukę miksowania.
W roku 2002 po raz pierwszy zagrał dla większej publiczności w klubie „Ibiza” który niegdyś znajdował sie w Złotnikach Kujawskich, klub mieścił ok 800 klubowiczów Maaxx powtarzał: „zostałem wrzucony na głeboką wodę ale popłynąłem”.
Kolejnym klubem w kórym zagościł na dłużej był klub „Genesis Niszczewice” (dziś Arena Niszczewice) w którym stał sie rezydentem sali dance. Klubowicze okazywali mu wdzięczność za potencjał który wkładał w to aby zawsze parkiet był pełen i aby każda impreza w 100% była udana!
Maaxx gościnnie występował rownież w innych klubach, od roku 2008 rezydent sali dance w klubie „Holiday’s Orchowo” – do dzis możecie go usłyszeć i spotkać właśnie w tym miejscu – gdzie zaprasza klubowiczów w każdą sobote od godziny 21:00! Klimatami w jakich obecnie czuje się silnie sa lata 90, disco, dance, pop, house i nie tylko – potrafi zagrać wszystko

„Dziekuje tym którzy byli, są i zawsze ze mną bedą” DJ Maaxx

kluby w ktorych wystepowalem
Genesis (Arena) Niszczewice,Ibiza Złotniki Kujawskie,Savoy Bydgoszcz, Zodiak Bydgoszcz, Viva Dance Club Służewo, Terminal Club Sępólno Krajeńskie,Holiday’s Orchowo

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →