M-Lukas

M-Lukas
Kraj:
Polska
www:
http://www.djm-lukas.ugu.pl

M-Lukas to tak naprawdę Łukasz Michnal dj oraz producent muzyczny pochodzący z Podkarpacia. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się już w dzieciństwie i trwa nieprzerwanie aż do dzisiaj.Od zawsze fascynowała go muzyka klubowa, a w roku 2000 po raz pierwszy stanął za konsola.Wraz z upływem czasu spotykał nowych ludzi i rozwijał swoje umiejętności.W roku 2001 na swojej drodze spotyka DJ-a Atomica który zdradza mu tajniki profesjonalnego miksowania. Muzyka to całe jego życie ,a pełne parkiety świadczyć mogą o tym,ze potrafi ostro zakręcić nie jedną impreza.Rok 2007 okazał się przełomowym rokiem w jego karierze-znalazł się miedzy innymi w finałowej piątce Turnieju DJ-ów Podkarpacia organizowanym przez klub Armagedon Krosno.Blisko 3 lata współpracował z radiem NOWASTACJA Tarnów, angielską radiostacją PRC. W jego setach każdy klubowicz odnajdzie z pewnością coś dla siebie.Gra bardzo dynamicznie mieszając rożne style muzyczne ,które nie pozwolą spokojnie ustać nawet najbardziej wybrednym.Muzyka jaka gra to głównie electro, progressive,disco house. Znakomicie odnajduje się w świecie retro dźwięków.Jako jeden z nielicznych dj-ów promuje rodzima scenę muzyczna. W każdym jego secie znajduje czas na to by zaserwować klubowiczom porcje POLISH CLUB SOUNDS.

Obecnie rezydent w Club Revolution Sanok, oficjalny DJ Trendy Radia, prezenter Trendy Radio 101.9 i 95.2 FM

Grał w takich klubach i dyskotekach jak : Armagedon Krosno,Moderna Dębica,Ambra Bilichowo,Galeon Kawęczyn, Memfis Knurów, Grand Rzeszów, Piramida Rzeszów, Joy Gorlice, Galicja Strzyżów,Twister Bobowa, Akwarium Krosno, Klimaty Bircza oraz w wielu innych….
Gościł w klubach na gorącej Majorce między innymi: Pygmalion Paguera oraz BCM Magaluf, Beverly Playa – Paguera

Obecnie właściciel firmy: M-Lukas DJ Sound System organizator i promotor imprez na terenie południowej Polski. Prezenter Radiowy w każdą niedzielę po godzinie 17 usłyszycie go na falach 101.9 oraz 95.2 FM gdzie Trendy Radio prowadzi kultową listę przebojów Retro Liste.

W swojej karierze zagrał przy boku takich DJ-i jak : John Marks, DJ Hubertuse, Alchemist Project,Komodo,Alex Red, Gabriel Delgado, B-Rey aka DJ Pavloo, DJ Barti,DJ Cosmo,DJ Namteh,DJ Madis, Calvin Fridge, DJ Atomic, DJ D-Young,DJ Marx, DJ R06,DJ Radi aka Geronimo,DJ Kris, DJ Mike Evans, Adi, Largo Vinch, Da Luka, DJ Holden, DJ Overt , DJ Andrew, DJ Kriis /The Wizards/, Maximo,

Największe sukcesy DJ-a :

Finalista Turnieju DJ-ów Podkarpacia – październik 2007 : Armagedon Krosno

Wyróżnienie w II Turnieju DJ-ów – czerwiec 2008 : Moderna Dębica

Vicemistrz Turnieju DJ-ów Podkarpacia – lipiec 2008 – Armagedon Krosno

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →