LukSpy

LukSpy
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/lukspy

Łukasz Spychała, 19.09.1987r. Ostrowiec Św.
DJ idący z duchem czasu, po kilkuletnim doświadczeniu zdobytym w graniu na CD playerach, aktualnie wykorzystuje do swojego miksu kontrolery. Stara się aby każdy set był dopieszczony technicznie, muzycznie oraz był energiczny. Uwielbia wykorzystywać efektor oraz nie grać „od deski do deski” tylko robić szybkie przejścia, by podczas jego występów publiczność mogła nasiąknąć jak największą dawką dobrej muzyki. Jeszcze przed epoką kontrolerów zajął 1 miejsce w najbardziej prestiżowym światowym konkursie DJ-skim „TenMinMix Competition by Ellaskins (DJ Tutor)” w miesiącu Maj 2012.
Głównie kojarzony jest z 10-cio minutowych miksów video, tzw. TenMinMix-ów na kanale Youtube, gdzie cieszy się oglądalnością z całego świata oraz wypuszczaniu co jakiś czas swoich audio setów pod nazwą „Fuck Off”, które można pobrać z jego platformy Soundcloud czy Mixcloud lub usłyszeć w jego audycji w radiu internetowym.
Od roku 2012 zaczął interesować się produkcją muzyki, co z tego wyjdzie pokaże czas. Mimo to nadal nie zwalnia tempa w samorozwoju i poszerzaniu horyzontów DJ’ingu. Kocha każdy rodzaj muzyki, byle by była dobra, lecz podczas jego grania najczęściej można usłyszeć House, Progressive House, Electro House, Tech House i ostatnio Dubstep.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →