Ludvik

Ludvik
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/ludvikofficial

Ludvik biografia
Historia Ludvika dj-a i producenta muzyki zaczyna sie pod koniec lat 90-tych, kiedy to jako 14 letni chłopak poraz pierwszy zasiadł za dekami klubu. Od młodych lat interesował się muzyką elektroniczną. Na początku były to dźwięki parady miłości, lecz 2 lata później zakochał się w progressywnej odmianie house, funky i electro. Największe wrażenie wywarła na nim muzyka ‘Swedish Mafia” czyli Eric Prydz, Steve Angello, Axwell i Sebastian Ingorosso. Po kilku latach praktyki za konsoletami rożnych klubów w Polsce w 2004 roku wyjechał do Wielkiej Brytanii. Jak sam stwierdził na początku pobytu było bardzo ciężko o jakiekolwiek granie w klubach w UK. W końcu zostaje rezydentem klubu OXYGEN w mieście Bedford oraz pogrywa w lokalnych miastach a takze w samym Londynie. Na przełomie 2006 – 2007 roku w wolnych chwilach zaczoł produkowac muzyke(house-progressive-electro). Styl który reprezentuje jest trudny do określenia, ponieważ jego zdaniem najważniejsze jest dobre wyważenie parkietu, czyli umiejętne wymieszanie rożnych stylów muzycznych i stworzenie bomby parkietowo wybuchowej.
We wrześniu 2009 wraz ze swoim przyjacielem dj-em MeloDee stworzył projekt MoneyMakers, gdzie produkują house music. Więcej Info na temat muzyki:

www.myspace.com/ludvikofficial
www.myspace.com/moneymakersofficial

Kluby w ktorych zagrał w UK :

London : Area; Chaos Club; New York, New York

Bedford : Oxygen Club – resident; Attica; Nexus; Pad Club; Bar Soviet; Bar Soviet; Luxe; New York, New York; Harvey’s

Notrhampton : Motion Club; Roadmander; Cookie Club; Luxe; Time Out; Spun out (Sunday afternoon vinyl session)

Luton : Marinos Club; Bellini Club

St. Neots : Tudor Rose

Kluby w Polsce :

Eskulap – Poznań; Czekolada – Poznań; Tuba – Poznań; Alcatraz – Poznań; Zeppelin Hall – Poznań; Olimpia – Września; Odyseja 2001 – Koszalin; Hypnotic – Opalenica; Oaza – Kostrzyn Wlkp; Music City Club – Konin; EnClava – Konin; Imperium – Konin; Widmo – Konin; Life – Konin; Atr Club – Konin; Open Air – plaża Ślesin

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →