Luciano-

Luciano-
Kraj:
Polska
www:
http://www.luciano.pl

Luciano- Lucjan Kaczmarek, urodzony w Poznaniu 23 listopada 1981. Od najmłodszych lat wykazywał ogromne zainteresowanie muzyką. Szczególny nacisk kładąc na elektroniczne bity, które z czasem wytworzyły pociąg ku własnej twórczości w tematyce trance.
Debiut Luciana rozpoczął się w 2007 roku. Został on dostrzeżony wraz ze swoim utworem „Seven Ways” przez niemiecką wytwórnie Visonsoundcarriers (TRANCE MASTER 5007) i pojawił się na playlist obok takich twórców jak Alex M.o.r.p.h & Rank 1 i Armin van Buuren.
Niedługo po tym „Seven Ways” pojawił się na składankach „TRANCE 2008 THE YEARMIX” i „Va Dream-Trance Special Editio Vol 4.”
Jego album „Music makes a circle” wydany został w wersji elektronicznej przez Etopia music oraz rozprowadzany przez znany portal Audiojelly.com
„Seven Ways” w wersji energy zdobył uznanie radiosłuchaczy w wielkopolsce, (Taneczna 20 prowadzona przez dj Turbo) zdobywając pierwsze miejsce, podobnie jak i na falach radia DMC Dancemixchart. Rok 2008 to przełom, ponieważ Luciano oprócz produkcji rozpoczyna także karierę dj’a, tworząc i ukazując swoją wizję muzyki trance.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →