Lexx

Kraj:
Polska
www:
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=162845362

Przemysław Karmalita znany jako DJ Lexx, urodził się w październiku 1984 roku we Wrocławiu. Już jako nastolatek interesował się muzyką, nowym brzmieniem house i trance. W 2000 roku jeszcze jako amator tak pokierował swoją pracą i karierą żeby zostać DJ’em. W latach 2001- 2003 rozwijał swój unikalny styl pod okiem najlepszych DJ’ów z Wrocławia.
W 2004 roku jego talent został zauważony podczas imprezy Miller – Fresh. W rezultacie stał się rezydentem klubu Clinique. Jego ambicje i doświadczenie doprowadziły go do Metropolis – najbardziej popularnego klubu we Wrocławiu. W lipcu 2006 zagrał na Festiwalu Creamfields.
Występował z takimi artystami jak: Diana d’Rouz, Dj Radi, Juron, Mat G, Seb, TVB, Precious Addiction, Lady M. Dzięki płynności przejść między trance’m, a house’m wystąpił jako support obok gwiazd takich jak Cosmic Gate i Ronald Van Gelderen.
Magiczne dźwięki jego house’owych setów są jego wizytówką. Jego kombinacja to mocne, głębokie elektroniczne melodie połączone z wokalem najlepszych house’owych wykonawców na house’owej scenie. Zawsze zaczyna bardzo delikatnie z wokalami, aż do ataku publiczności elektronicznymi dźwiękami stwarzając fantastyczny klimat.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →