Legolek

Legolek
Kraj:
Polska
www:
http://myspace.com/djlegoolek/

Legolek a właściwie Michał Łęgocki bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko urodził się 1 października 1988 roku w Łodzi.Muzyką interesował się od początku poczynając od popularnego w tamtych czasach disco polo poprzez szeroko rozumianą muzykę dance.Aż do teraz kiedy ukształtował się na gatunki ambitne takie jak Electro,Trance,Hardstyle i wszelakie ich odmiany.W 2007 roku postanowił zacząć coś bardziej działać w tym kierunku.Zakupił sprzęt i stworzył grupę którą zajmuje się organizacją imprez rożnego typu.Poprzez organizacje imprez podnosi swoje umiejętności.Aktualnie mieszka w Chorzowie i poszukuje klubu w którym mógłby grać na stałe.Jego ulubiony gatunek muzyczny to Trance i jego wszelakie odmiany i w tym gatunku aktualnie prezentuje się na scenie muzycznej pod postacią dj-a jak i raczkującego producenta. W 2013 roku zadebiutował na scenie podczas swojego pierwszego występu na festiwalu open air Silesia In Love na którym to z pomocą kolegów i koleżanek po fachu wystawił scenę Connected In Trance , propagując wedle zamiaru różniste odmiany muzyki Trance.

W świecie dj-skim występuje również pod pseudonimem Black Horse którego używa do grania mocniejszych setów Hardtechno/Schranz.

W swoim muzycznym dorobku ma między innymi występ na imprezie Coktail Eska Party @ Sun Beach Chorzów oraz w klubie Tuba Poznań Do tego można zaliczyć występy w Klubie Mish Mash oraz Euphoria w Krakowie , Mistral Club – Tarnowskie Góry i Maspalomas – Katowice. Obecnie nie jest rezydentem żadnego klubu.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →