LaRissa

Kraj:
Polska
www:

Wszystko zaczęło się w 2002 roku od stażu w lokalnej rozgłośni radiowej, gdzie szybko zainteresowała się konsolą. Obserwując radiowych Dj’ów nauczyła się realizacji programów, a wkrótce po tym można ją było coraz częściej usłyszeć na falach radia „100” w Pile. Przeważnie były to piątkowe wieczory, które były przepełnione klubową muzyką. Pierwsze kroki stawiała w CLUBIE 13 w Pile.
Audycje w radiu dały jej możliwość promowania się w okolicy i tak zaczęła się jej przygoda. W Wielkopolsce znana jest jako Dj Barbiee i bardzo często zapraszana na gościnne sety w okolicznych klubach, ale występuje również pod pseudonimem Lady LaRissa, niestety ten pseudonim nie przyjmuje się tak dobrze jak ten pierwszy, którym obdarzył ją kolega z radia.

Grała m.in. w : Club Eden – Piła, Club Nemo – Piła, Mad Max – Trzcianka, Antares – Sępólno Krajeńskie, Stare Kino – Zalewo (MAZURY), Odyseja – Wilczęta k/Elbląga, Puls – Sępólno Krajeńskie, Strefa 51 – Kraśnik k/Lublina, Klub Prima – Radawczyk k/Lublina, Stare Kino w Chodzieży, a także w Barrakuda Club, gdzie została Exclusiv Residentem.

Na początku 2005 roku wraz z przyjacielem stworzyła ENERGY TEAM i jako Exclusiv Resident’s grali w klubie 13 – Piła. Uczestniczka II edycji RYTMÓW PLAŻY (imprezy plenerowej nad pilskim jeziorem Piachy). Organizatorka imprezy OBSESSION TRANCE NIGHT w Clubie Eden, na której zagrał gość specjalny Dj DARQ z TERMINAL CLUB+ z Sępólna Krajeńskiego.

W czerwcu 2005 roku wygrała walkę o tytuł najlepszego DJ’a Sępólna i okolic, zajmując I miejsce jako jedyna kobieta w gronie startujących. Natomiast w listopadzie zajęła II miejsce w konkursie dj’i w VIVA CLUB Sopot i dołączyła do VIVA Sopot Dj’s Team. Ten konkurs okazał się punktem przełomowym w jej sposobie grania. O sobie mówi: „kobieta z charyzmą, energetyczna, żywioł”. Preferowany gatunek muzyczny:,), TRANCE (vocal, hard, techtrance), HOUSE (vocal, club, elektro-house).

Booking

Książczyk Przemysław
Tel. 0 607 102 476
[email protected]

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →