Laido

Laido
Kraj:
Polska
www:

Laido, czyli Piotr Maciejewski swoją przygodę z graniem zaczął od małego klubu w miejscowości wypoczynkowej nad jeziorem. W ciągu wakacji złapał bakcyla klubowego zycia i od tamtego czasu pozostał rezydentem klubow Imperium Dziweku. W tamtych latach jego głownym nurtem muzycznym jaki prezentował był trance i wszelski jego odmiany.W 2005 roku zaczął studia na Politechnice w Poznaniu.
Małe kluby wywarły na nim ogromne wrażenie dzięki czemu zaczął rozwijać swoją osobowość i upodobania muzyczne.

2006 rok to cięzki okres w życiu artysty. Wymyślił on i stworzył pierwsze klubowe juwenalia w Polsce.Trance Bridges na zawsze wpisało sie w pamięci studentom, klubowiczom oraz artystom wystepującym tego wieczoru. Wydarzenie to zgromadziło ogromną ilość fanów muzyki elektronicznej (ok 13 tys).

Występował już w wielu klubach w Poznaniu , Bydgoszczy, Touniu i całej Polsce.Grał u boku takich artystów jak: Above&Beyond, Jery Ropero, Denis the Menace, Tocadisco, CJ Stone, Marc van Linden, Sandra Flyn, Carla Roca, Nitrus Oxide, Matys, Neevald, Mirqo, Tiddey, i wielu wielu innych.

W 2007 roku wraz ze swoimi przyjaciółmi oraz z samorządami studenckimi wszystkich wyższych uczelni w Poznaniu, zorganizował kolejne juwenalia. Odbyły się one na poznańskiej Malcie. W piątkowy wieczór mimo niskiej temperatury zrobiło sie bardzo gorąco w Poznaniu. Największy parkiet w Polsce obudził sie do życia. 'Trance Bridges 2007 – Nothing Above the Music’ wystarowało. Ponad 30 tys publicznośc bawiła się przy nutkach serwowonych przez najlepszych dj’ów (Above&beyond, Tocadisco, Jery Ropero, Tiddey, Denis the Menace Nitrus Oxide i inni). Podczas niesamowitego wydarzenia również sam artysta miał przyjemność zaprezentować sie publiczności gdzie został bardzo pozytywnie odebrany.

Dziś, już po skończonych juwenaliach sam się zastanawia jak w przyszłym roku będzie wyglądać 'Trance Bridges’

kontakt z artystą : [email protected]

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →