Łachudrovsky

Łachudrovsky
Kraj:
Polska
www:
http://soundcloud.com/lachudrovsky

Official Fan Page: http://www.facebook.com/djlachudrovsky
Łachudrovsky, to polski Dee Jay urodzony 12 czerwca 1986 roku. Tomek , bo tak ma na imię artysta, obecnie mieszka w Raciborzu.
Tomek już w bardzo młodym wieku zaczął się interesować i zajmować muzyką. Kariere rozpoczął pracując nad klimatami hip-hopowymi dla NPC crew pod pseudonimem Łacho.
Początkowo obserwował klubowych rezydentów. Zawsze ciekawiła go ta praca. Od najmłodszych lat tworzy w zaciszu domowym swoją muzykę.
Jego ulubione gatunki muzyczne są powiązane, przez co staje się to jego wizytówką. Bardzo dobrze czuje się w rytmach Progressive, Tech House, Dubstep oraz Vocal Trance.
Pierwszym klubem, w którym miał przyjemność zagrać to Club ibiza w Dzielowie. Miejsce to miało w 2004 roku. Wtedy właśnie wszystko ruszyło do przodu.
Podczas swojej kariery miał przyjemność zasiąść za konsolą w takich klubach jak: Club Ibiza-Dzielów, Club Ozon-Racibórz, Pub BajaBongo-Racibórz, PapayaBeach Club-Krynica Morska, The Best Beach Club-Krynica Morska, Club Baza-Wysoka, Vinyl Pub-Racibórz, GreenPoint Pub-Racibórz, Euphoria Club-Rybnik, Babylon Pub-Racibórz, Klub Dragon-Czarny Dunajec, club Atlantyda-Racibórz, klub AfterDarkBrooklyn-Racibórz, ShowTime club-Racibórz. Obecnie rezydent Pubu Pomarańcza w Kietrzu.
Na codzień grywa również w stacjach internetowych.Jego aktualna pozycja to RadioFTB.net , w którym zasiada na stanowisku prezentera kanału Trance.
Można go również usłyszeć w telewizjach internetowych pod adresami :
– http://pinotv.pl/kanal/lachudrovsky
– http://www.livestream.com/lachudrovsky

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →