Kriis

Kriis
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/johnlecter

Ogólnie jak to mówią już w będąc w kołysce kiwałem się do rytmu muzyki, którą słyszałem w domu na okrągło, ponieważ w domu rodzinnym muzyka towarzyła mojej rodzinie od zawsze .
Moja przygoda za konsolą zaczęła się jakieś 4-5 lat temu wtedy to zainteresowałem się graniem mixowaniem i wszystkim co się ma ku temu .
Moje pierwsze próby miały miejsce w klubie w małej miejscowości pod Oświęcimiem. Zafascynowałem się tym i tak przez około 1,5 roku grałem w tym klubie. Po jakiś 2-och latach poznałem nie jakiego Dj Andrewa z oświęcimskiego klubu High Way. On tak naprawdę pokazał mi co to znaczy grać i w tym czasie też wyrobiłem sobie mniej więcej swój styl muzyczny. Dzięki jego wskazówkom załapałem na czym polegają te klocki i wziąłem się ostro do roboty. Tak minęły kolejne 1,5 roku , w jego przeciągu cały czas się doskonaliłem głównie technicznie, coraz więcej imprez było do zagrania coraz więcej klubów coraz lepsze … nabierałem doświadczenia. Tymczasem stałem się członkiem nieformalnej grupy Osw Dj Team.
Dzięki promocji jaką zapewnił mi między innymi Dj Active wraz z Dj’em Gouliano zagrałem z wieloma gwiazdami Polskiej sceny klubowej i nie tylko. Obecnie przygotowywuję się do występu na największej imprezie jak dotąd mianowicie Nature One 2008.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →