KC aka Krzysztof Chochlow

KC aka Krzysztof Chochlow
Kraj:
Polska
www:
https://www.facebook.com/kcofficialfanpage

KC jest jednym z najbardziej utalentowanych, doświadczonych producentów polskiej sceny klubowej, który od roku 2000 w czasie swojej muzycznej podróży eksperymentował między różnymi stylami muzycznymi EDM, nigdy jednak nie odrywając się od swojego charakterystycznego brzmienia, za które jest tak ceniony i uwielbiany przez klubowiczów. Podczas swoich występów często łączy klasyczne motywy z nowoczesnym brzmieniem.

Jego talent został zauważony przez Insomniac Events, organizatorów najważniejszych festiwali muzyki tanecznej na świecie, którzy wyróżnili go w ramach projektu Discovery i zaprosili na największy festival muzyki elektronicznej Electric Daisy Carnival (EDC) w Las Vegas aby zaprezentował swój set. W czasie swojej wieloletniej kariery Krzysztof wydał oficjalnie całą masę znakomitych produkcji, część z nich w pierwszoligowych wytwórniach takich jak Armada, Black Hole czy Fraction. Wiele nagrań cieszyło się znakomitym supportem min. przez Paul Van Dyk, Armin Van Buren, Tiesto, W&W, Blasterjaxx, Ummet Ozcan, Juicy M, i wielu innych. Wystąpił w setkach klubów, dziesiątkach eventów oraz festiwali na terenie całego kraju i za jego granicami.

Muzyczne wydarzenia na których występował i które wspomina najgoręcej to Electric Daisy Carnival (Wielka Brytania), UNIFI (Szkocja), FRISKEE (Irlandia), Alcatrazz Open Air Festival (Holandia), TranceSetterz (Holandia), Sunrise Festival, Global Gathering, Trance Around The World with Above & Beyond, Future Sound Of Egypt oraz Electrocity.

KC prowadzi na swoim kanale YouTube „12 Tons Podcast”. Jest to prezentacja 12 ulubionych nagrań danego miesiąca. Od 4 lat jest współzałożycielem Freshland Events gdzie ogranizuje spod tego szyldu imprezy z muzyką house. Od 2016 roku jest pod opieką Polskiej agencji bookingowej Clubsound Management.

https://www.facebook.com/kcofficialfanpage

https://www.youtube.com/kcofficial


https://www.instagram.com/kcofficialmusic
https://www.demodrop.com/kcofficialmusic

email: [email protected]

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →