Kazak

Kazak
Kraj:
Polska
www:
http://fabrykadzwieku.com.pl/

„Bo muzyka jest czymś bardzo ludzkim. Niezależnym od polityki i historii. Czymś ludzkim w sensie ogólnym; powiedziałbym, że muzyka jest przyrodzonym konstytutywnym elementem ludzkiej duszy.” – Patrick Süskind — Kontrabasista

Kamil Podolski, urodzony 12 grudnia 1987 roku w miejscowości Jastrzębie Zdrój (Śląsk).
Początki związane z muzyką klubową zaczął w szkole średniej. Od tamtej pory zaczynając korzystać z programów DJskich typu Dj Traktor Studio, Virtual DJ, oraz wiele innych. Muzyka z samego początku nie była rozdzielana na gatunki ze względu na małe pojęcie w tym temacie, nie mniej jednak po pewnym okresie czasu nadszedł czas by ustosunkować się co do muzyki.
Muzyka elektroniczna z brzmieniami house oraz ciekawym wokalem sprawiły, że styl muzyczny został wybrany.
Electrohouse – kierunek, w którym odnalazł się dj kazak zapoczątkowały ciekawą drogę djską, poprzez okres studiów w Katowicach oraz poznaniu wielu Klubów jak i lokali oraz osób zajmujących się profesjonalnie nagłaśnianiem imprez.
Pierwsze kroki przy sprzęcie oraz graniu dla ludzi zaczęły się na pierwszym roku szkoły wyższej, gdzie zapoczątkowały radiostacje internetowe. Poprzez poznanie kolejnych znajomych obejmujących fach Djski, znów przed nim ukazały się drogi, którymi warto pójść by się rozwinąć i brnąć w to na czym mu najbardziej zależy. Nie zastanawiając się, czy się uda czy też nie gdyż do wszystkiego podchodzi optymistycznie poszedł tymi drogami. Umożliwiło to pierwsze kroki oraz poczynania w klubach oraz dyskotekach na śląsku począwszy od małych dyskotek osiedlowych w Katowicach – Piotrowicach poprzez większe kluby takie jak Spiż, Avangarda w Tychach. Przełamując pierwsze bariery oraz sytuacje stresowe stało się !!
Uzyskał licencję Djską, którą posługuje się do tej pory oraz kształci się we własnym zakresie.
Kiedyś jego tata powiedział: „Robisz coś dobrze, zacznij na tym zarabiać, pieniądz rzecz nabyta, jednak zawsze się przyda”
Od dnia 1 stycznia 2011 roku postanowił, bardziej rozwinąć się w kierunku muzyki, tak więc otworzył działalność, która zajmuje się profesjonalnym nagłaśnianiem imprez okolicznościowych oraz tematycznych. Brnie w tym kierunku do dnia dzisiejszego i nie ma zamiaru się zatrzymać.
Zamiarem poszerzenia jeszcze bardziej swoich muzycznych doznać, planuje otworzyć własny klub muzyczny, który będzie odzwierciedlał jego poczynania oraz nabyte doświadczenie oraz umożliwi wielu ludziom zacząć tą wspaniałą przygodę muzyczną.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →