Kami Lee

Kami Lee
Kraj:
Polska
www:

Kami Lee – pochodzi z dzikiego północnego wschodu Polski. Z muzyką związana jest od dzieciństwa, grała kilka lat na gitarze akustycznej, inspiruje ją wiele gatunków muzycznych.
Z muzyką house i trance zetknęła się w białostockim klubie Metro, słynnym z jednego z najlepszych systemów dźwiękowych w Polsce. W lipcu 2002 w warszawskim Instytucie Energetyki zagrał James Ruskin, gdzie Kami Lee zafascynowały ciężkie i szybkie brzmienia.

Zadebiutowała w 2003 roku w białostockim klubie Gwint grając na tej samej imprezie co wielka gwiazda detroit techno Donell Knox oraz polskie gwiazdy Echoplex i K1 Krizz.
Kami Lee podjęła również współpracę z djem Xecutorem i OmegaRed, czego efektem było powstanie projektu muzycznego liQuidbeatz i organizowanie imprez dla podlaskich klubowiczów.
W styczniu 2006 dołączyła do jednej z najbardziej prestiżowych agencji bookingowych w Polsce Substanz.Art. A już w lipcu tego samego roku, reprezentowała Polskę na Love Parade w Berlinie.
Na imprezie z cyklu Kne Deep World Tour 2007 stanęła za tymi samymi gramofonami co najbardziej ukochana gwiazda hard techno na świecie DJ Rush.

Gra w rożnym klimacie w zależności od typu imprezy. Jej różnorodna i dynamiczna muzyka sprawdza się na klubowych parkietach. Nie trzyma się jednego stylu, oscylując pomiędzy pompującymi elektronicznymi dźwiękami i energetyczną linią basu. Jej serce jednak bije w rytmie hardtechno i pod pseudonimem Beat Slave grywa ciężką klimatyczną muzę. Najważniejsze jest dla niej to, aby publika znakomicie się bawiła.
Od niedawna zajęła się stawianiem pierwszych kroków w produkcji i zaczęła kolekcjonować własne bity.

Miała okazję grać w całym kraju i za granicą z czołówka polskiej i słowackiej sceny technicznej m.in. Carla Roca, Angelo Mike, Diana D’Rouze, Michael Burian, Schimek, DJ Boss. Supportowała dla wielu dji i producentów największego formatu jak DJ Major Rush, Bold, Leo Laker aka Switchblade, Viper XXL, Mario Ranieri, Arcus P, Pet Duo, DAVE The Drummer, Tom Hades, End- Jy, Echoplex, Donell Knox, Arcane, Oliver Koletzki, Tomash Gee, Tomcraft, Massimo i inni.

Ulubionym jej dj-em bezapelacyjnie jest DJ Rush. Uwielbia produkcje Liebinga, Hadesa i Bena Simsa.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →