K1-kriz

K1-kriz
Kraj:
Polska
www:
http://www.djk1kriz.com

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 1993 roku. Podczas pobytu w Holandii zaraził się hard core techno i rave. Dopiero pierwsze cykliczne imprezy „Party Zone” oraz duże „Techno Party” w białostockim klubie Gwint, gdzie prawie przez 3 lata był rezydentem jako Dj Kriz, ukierunkowały jego muzyczne zainteresowania. To właśnie na tych imprezach poznał muzykę house i techno. Wtedy po raz pierwszy zaczął grać z winyli. Swój dalszy rozwój, a także pierwsze sukcesy, to klub Huta w Białymstoku, gdzie zostały przeniesione „Party Zone”, a raz w miesiącu odbywały się duże imprezy techno. Będąc tam rezydentem, miał przyjemność grać z najlepszymi DJ’ami z Polski oraz m.in. z: Chrisem Liberatorem, Lawrie Immersionem, Lulu, oraz Mr. Do z Ministry Of Sound. W międzyczasie grał też imprezy w białostockim Metro oraz w Come In – Olsztyn, a także w Krakowie, Ostrołęce i kilku innych miastach.
Podczas konkursu w 1999 roku, w klubie Huta, zajął I miejsce wśród DJ’ów, co zaowocowało kilkoma następnymi imprezami w różnych miastach Polski oraz wywiadem w kultowym magazynie Plastik.
Następne lata to dalsze sukcesy:
– został uczestnikiem Red Bull Music Academy w Berlinie, gdzie przez 2 tygodnie poznawał kulturę klubową od najlepszych : Claude Young, Westbam, Cristian Vogel, Invisible Skratch Piklz, Miss Djax, Jef K,
– zajął II miejsce podczas konkursu DJ’ów na Łódzkiej Paradzie Wolności w 2000 roku.

W 2000 roku wraz z DJ’em Doxx’em, założył formację Play-boys, organizującą imprezy klubowe m.in. Playhouse, House Nation przede wszystkim w rodzimym Białymstoku.
W 2001 r. był rezydentem Amfiteatru w Kołobrzegu, gdzie przez dwa wakacyjne miesiące codziennie, odbywały się imprezy house i techno. Od tego samego roku jest rezydentem białostockiego klubu Metro.
Gra zarówno na dużych imprezach, jak i na małych plenerowych, czy organizowanych przez znajomych. Często powtarza, że najważniejsza jest muzyka oraz ludzie chętni do słuchania i zabawy. W tej chwili można go spotkać w wielu klubach całej Polski.
W 2003 roku, wg rankingu magazynu „Laif” na najpopularniejszego DJ’a klubowego Polski znalazł się na 11- tym miejscu. W 2006 nadal znajduje się w ścisłej czołówce. Grane przez niego imprezy w całej Polsce są tego najlepszym dowodem. Jego energetyczne sety są bardzo dobrze przyjmowane w każdym klubie, a doskonałe wyczucie publiki gwarantuje naprawdę dobrą zabawę.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →