Julian Ressive

Julian Ressive
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/julian.ressive.official

Julian Ressive rozpoczął swoją przygodę z muzyką bardzo wcześnie, kiedy był jeszcze dzieckiem. Dorastał w małym mieście nie opodal Bielska-Białej. grał na instrumentach klawiszowych oraz pobierał nauki śpiewu. W czasach szkoły średniej odkrył nurt muzyki elektronicznej i nauczył się posługiwać sztuką miksowania utworów muzycznych, i przez kilka lat potem inspirował się clubbing-iem. W tym czasie zaczął kreować w swoich setach nie tylko styl progressive ale także szczyptę muzyki ambitnej, transowej oraz houseowej a przede wszystkim takiej w której zachowywał swój gust oraz styl.

Z biegiem czasu jego głównym motywem stał się progressive house oraz progressive trance czyli „trouse” a i nie raz zdarzyło się że wokalem śpiewając na żywo wzbudzał u nie jednego klubowicza czy klubowiczki pozytywny odbiór swoich występów. Jego styl został zauważony przez wielu, co za tym idzie w swoim dorobku posiada współpracę z takimi artystami jak: Sander Van Doorn, Mr.Sam, Steve Murano, Technoboy, Luna, Diana D’Rouz, Michał Lazar, Grzegor eS, Krist Van D, Kalwi & Remi, Alchemist Project, Anna Angie Turska, Casteam, Ozi, House D, Neros, Allastra i innych.

Na dzień dzisiejszy posiada w swoim dorobku kilkanaście swoich utworów
a także wiele remixów które zdobyły uznanie przez wielu DJ-ów grających
w klubach na całym świecie. Wiele osób porównuje jego styl w setach do stylu Marcus-a Schulz-a, Paul-a van Dyk-a czy też Marcus-a Schossow-a. W Polsce został okrzyknięty „nowym obliczem muzyki transowej” (czyt. „New face of trance”) w której bardzo dobrze się czuje. Słowa które sam mówi: „nie ludzie są dla mnie, to ja jestem dla nich” przyczyniły się do dalszej pracy w której skupia się nad tym co lubi – twórczością muzyczną remixowaniem co już zaowocowało 17tą rocznicą od kiedy to pierwszy raz stanął za konsolą!

Obecnie można go spotkać na przeróżniejszych imprezach w Polsce jak i zagranicą, a także co chwile gości w rozgłośniach internetowych afterhours.fm, radiosfera.pl, radioparty.pl, cyberstacja.fm.

More info :

http://www.facebook.com/julian.ressive.official
oficialny facebook page Julian Ressive

http://www.facebook.com/julian.ressive
facebook profil prywatny Julian Ressive

http://www.youtube.com/user/julianressive
oficjalny kanał youtube Julian Ressive

http://www.myspace.com/julian.ressive
oficjalny myspace Julian Ressive


oficjalny soundcloud profil Julian Ressive


oficjalny mixcloud profil Julian Ressive

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →