Jose Pablo

Kraj:
Polska
www:

Jose Pablo (Paweł Piontke) urodził się 2.11.1983 roku. (dj, producent i promotor).
Jako 14-latek inspirował się czarną muzyką, jednak w wieku lat 19 jego zainteresowanie przeszło całkowitą transformację. Od tamtej pory muzyka klubowa stała się jego największą pasją.
Początkowo zajmował się organizowaniem imprez klubowych na plaży we Władysławowie pod nazwą Beach Party House, gdzie gościli tacy dj jak: G+R, Miss Bazooka, Dj. Greg Morph, Dj.Macias i Maintain. Był również organizatorem imprez dla Clubu Ara, Hotelu Astor-A1 i Night Clubu Duo. Ogromna fascynacja muzyką spowodowała, że samo organizowanie imprez już mu nie wystarczało.
Zajął się więc tworzeniem i produkcją własnej muzyki, określanej jako elektroniczna,a w szczególności progresive house. Początki kariery muzycznej zaczął w 2004 roku od klubów Bukszpryt, Autsajder oraz Bahama, Ara i A1, w których później rezydował. W 2007 roku jako dj. rozkręcał imprezę na Ogólnopolskim Zlocie KTK. Zagrał również w: Beach Bar Dębki, Tawernie w Jastarni, w Night Club Papa w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo i w hotelu Velaves.
W 2008 roku rozpoczął organizować imprezy pod nazwą „One Life. Live It”, na których zagrali Angelo Mike, Simon S oraz G+R. Od roku pod tą nazwą prowadzi również nocną audycję w lokalnym radiu Kaszebe, na łamach którego można usłyszeć jego sety i wielu innych artystów. W najbliższym czasie przewiduje się również wywiady z wybitnymi osobistościami sceny klubowej.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →