Jordy Jay

Jordy Jay
Kraj:
Polska
www:
http://www.jordyjay.com

Pod pseudonimem Jordy Jay kryje się producent muzyczny i DJ Mateusz Stoparczyk. Jego przygoda z muzyką zaczęła się w 2000 roku, kiedy to zainteresowała go muzyka Ravers on Dope, a także wielu innych wartościowych muzyków takich jak Sash, Paul Van Dyk, Westbam, Junior Jack i Erick Morillo.Przez parę lat kształtowała się lokalizacja jego gatunku i stylu.W 2005 roku pierwszy raz stanął za konsolą. Był to udany debiut w klubie Evolution w jego rodzinnym mieście. I tam właśnie przed prawie dwa lata szlifował swoje umiejętności pod czujnym okiem swojego kolegi, a zarazem rezydenta klubu. W tym czasie miał okazję poznać wielu czołowych polskich i zagranicznych DJ`ów, poznać nowe style, nabyć umiejętności, zawrzeć wiele wartościowych znajomości i zagrać w wielu klubach całej Polski.
W 2007 roku nawiązał współpracę z agencją artystyczną AMPRES, gdzie grał przez ponad rok. W tym czasie zrobił wielkie postępy techniczne, a także nauczył się spoglądać inaczej na muzykę i wszystko co z nią związane. Zaczął produkować własne brzmienia w swoim małym domowym studiu. Od 2008 roku zaczął się prawdziwy przełom w jego karierze. Zagrał na festiwalu muzycznym Spyglass u boku takich gwiazd jak: Randy Katana, Klaas, Antoine Clamaran, Richard Durand, Alex Gaudino, Marcell Woods, Benjamin Bates.
Pod koniec 2008 roku zajął trzecie miejsce na DJ Championship 2008. Tytuł vce mistrza zdobył również rok poźniej. W tym czasie został rezydentem klubu Ego w Łodzi i był nim przez póltora roku. Gdy klub się zamknął, Jordy znowu poswięcił się podróżom muzycznym po Polsce. W 2010 roku zagral na festiwalu House Music Village i był rownież producentem oficjalnego hymnu tej imprezy. W tym czasie również jego utwory zaczęły sie pojawiać na rożnego rodzaju składankach. Obecnie w dalszym ciągu dużo podrózuje, poza tym jest środowym rezydentem w klubie Gossip w Łodzi, a także rezydentem Tacco w Łodzi. Najczęściej jego energetyczne sety mozna usłyszeć zarówno tam jak i w Częstochowie, Krakowie i Warszawie. W dalszym ciągu doskonali swoje umiejętności producenckie, które na pewno bedziecie mieli okazję nie raz sprawdzić. Jego gatunek muzyczny, to house, a ulubione style to: funky house, vocal house, classic house, big room house, deep house. Jego sposób na dobrego seta to: Mozna zagrać wszystko, pod warunkiem, że jest to dobry HOUSE 😉

Booking contact:
GG: 3152928
Mobile: 516350916

DO ZOBACZENIA W KLUBIE PEŁNYM MUZYKI 🙂

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →