Johnny Bravo & Mieczyk

Johnny Bravo & Mieczyk
Kraj:
Polska
www:
http://www.johnnybravomieczyk.eu

ZAGŁOSUJ NA JOHNNY BRAVO W RANKINGU FTB http://www.ftb.pl/ranking_djow/polska?p=2#glosujI

INFO:
Johnny Bravo & Mieczyk
Duet Producencki z Olsztyna (Łukasz Kalinowski, Tomasz Mieczykowski) to mieszanka 10-letniego doświadczenia za dekami z 15-letnią grą sceniczną na saksofonie, zrodzona z pasji i wielkiego doświadczenia muzycznego.

Połączenie sił Łukasza i Tomka przemawia do was unikalnym rytmem, miłością do muzyki i afirmacją życia. Podczas swoich live act’ów pt: Rhythm & Passion przeradzają się w wulkan energii, zapewniając emocje niestygnące w klubie przez całą noc.

Co ich wyróżnia, to mierzenie na szczyty jakości i perfekcji brzmień w swoich autorskich produkcjach i setach. Czynne promowanie takiego podejścia w kraju oraz nieszablonowość nadają ich muzyce wyjątkowy smak.

W trakcie gościnnych setów w klubach na terenie całej Polski, Duet kieruje się
następującą zasadą: „muzyka jest dla klubowiczów i dla nich gramy”. To sprawia,
że każda impreza z ich udziałem jest pełna energii i pozytywnych wibracji na
parkiecie.

Pierwszy raz jak duet, oficjalnie na Polskiej scenie, pojawili się w 2009 roku, gdy w konkursie wytwórni Defected ich utwór znalazł się w 10-tce best of the best. Dzięki temu pierwsza produkcja pt. „sunrise i feel” wraz z seksownym wokalem Daryi Sergiyenko została zauważona przez Yvess Murasca z wytwórni Diamond House Records i wydana we wrześniu 2010.

Utwór ten, mocno supportowany przez Dj Neevalda, zdobył pierwsze miejsce w kategori najlepszy remix roku 2010 w Planecie Poznań. Od marca na antenie tego radia możecie również usłyszeć nowy singiel Duetu pt: „Lovergirl”, a od czerwca „Get Ready for the Weekend” z amerykańską divą Pepper Mashay.

Dzięki determinacji i współpracy z Dj Promotion i Universal Musc Duet zremiksował utwory takich gwiazd, jak:
Nelly Furtado- night is young (johnny Bravo & Mieczyk winter mix),
Quincy Jones – Soul Bosa Nostra ,
Tiesto & Diplo VS. Busta Rhythmes – c’mon (catch em by surprise).
Na ich koncie znajdują się również remixy dla Honey – „no one” oraz Blue Cafe – „DaDa”.

Każda nuta, brzmienie czy aranżacja, podszyta dźwiękiem pianina, saksofonu i bębnów conga, trafia na parkiet z wnętrza wyobraźni oraz zmysłu artystycznego duetu w trakcie wspólnej pracy w studio.

Ich inspiracją jest muzyka latynoska i wielcy twórcy tego świata, jak Sergio
Mendes czy Quincy Jones. Główną zaletą Duetu jest jednak umiejętność wsłuchania się w otoczenie i wychwycenie czystych barw z jego naturalnego wnętrza.

Celem jest nieustanne tworzenie unikalnego brzmienia, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie. Dzięki egzotycznym inspiracjom w ich setach usłyszycie wiele tłustych tribali, tek house z dużą ilością żywych bębnów i odwołań etnicznych, a do tego elementy latin house, funky house, vocal house i big roomu z pogranicza progressive.

Nieustanny rozwój Duetu doceniają nie tylko klubowicze, ale również dobrze znane wutwórnie i producenci, czego dowodem jest umowa z Francesco Diaz (wytwórnia Wormland Gold), która umożliwi wam wysłuchanie nowej dawki energetycznych dźwięków.

Mowa tu o dwóch świeżutkich singlach. Pierwszy z nich to wspólne dziecko Duetu z amerykańską divą z Los Angeles – Pepper Mashay (czerwiec 2011), pt. “Get Ready for the Weekend”. Jego nieposkromiony brat, pt. “Latin Flava”, to tek-house z domieszką latino i saxofonu (lipiec 2011)!

Na tym jednak nie koniec. Na przełomie czerwca i lutego Duet zaserwuje wam remixy dla Duff Note rec. Ponadto, dzięki ścisłej współpracy z Dj Neevaldem oraz Mc Jacobem, już niebawem światło dzienne ujrzy mocno bujająca produkcja prosto z Białej Wyspy.

Pod koniec maja Duet ruszył z produkcją pierwszej solowej płyty Daryi Sergiyenko, czego zwieńczeniem będzie EP, stanowiąca zapowiedź albumu wraz z teledyskiem do utworu pt: ”LET THE MUSIC” wydanym w MyMusic.

info, remixy , bookingi :
johnnybravomieczyk[małpa]gmail.com

2012 – BK Duke & Ezzy Safaris ft. Wilton – Paradise (Johnny Bravo & Mieczyk sax , club mix
2011 Johnny Bravo & Mieczyk & Darya – Let the music (johnny white island mix) /My Music
2011 August – Johnny Bravo & Mieczyk – Latin Flava [wormland gold ]
2011 /late June/ Darya Sergiyenko & Johnny Bravo & Mieczyk – Let the Music [My Music, PL.]
2011 June: – Pepper Mashay Feat. Johnny Bravo & Mieczyk – Get Readdy For The Weekend [wormland gold, GER.]
2011 – Johnny Bravo & Mieczyk – Lover Girl February 2011 [ Mutated Music, UK]
2011 – Johnny Bravo & Mieczyk Feat. Free on Stage Sunrise I feel ( Louie & Brejo remix ) [Diamondhouse, GER.] (appered on Milk and sugar chart)
2010 – Johnny Bravo & Mieczyk – Fear of The City /[sentence of House, PL.]
2010 – Johnny Bravo & Mieczyk Feat. Free On Stage (Darya Sergiyenko] – Sunrsie (i Feel ) [Diamond Houserec. DHRO025, GER ]
2009 – Johnny Bravo & Mieczyk – sunrise (original instrumental mix) [ Love Dealers, PL]

REMIXES:

2011 – Tiesto & Diplo Vs. Busta Rythmes – c’mon ( JOhnny Bravo & Mieczyk remix ) [licensed from Pias]
2011 – Blue Cafe – Dada Johnny Bravo & Mieczyk latin mix [ Universal Music Poland
2011 – Honey – No one ( Johnny Bravo & Mieczyk remix ) [Universal Music Poland]
2010 – Nelly Furtado – Night is Young ( Johnny Bravo & Mieczyk ) [Universal Poland]

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →