Joanna Hilly

Joanna Hilly
Kraj:
Polska
www:

Joanna zaczęła grać na imprezach jako DJ w roku 1996, a jej debiutancki występ odbył się na jednej z edycji Tresora w roku 1999, gdzie grała wraz z Justinem Berkovi. W tamtym czasie wolała mocniejsze brzmienie, od dłuższego czasu jednak jej zainteresowania ewoluują w kierunku funk, house, elektro-house, elektro-pop, które w jej opinii dają większe możliwości dla rozwoju muzyki tanecznej.
Była krótko związana z organizacją Currently Processing oraz działała w poznańskiej grupie Extension Electronic Music jednakże teraz zaczyna swój własny projekt o nazwie Habbitual People. Ma on na celu promować szeroko pojętą muzykę elektroniczną i przekonać ludzi, że w muzyce żadne definicje się nie sprawdzają i musi być ona otwarta na eksperymenty. Joanna ma nadzieję, że Polacy otworzą się wreszcie na muzykę i zaczną szukać, a to pozwoli jej i ludziom takim jak ona propagować szeroko pojętą elektronikę.
Joanna grała z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami jak Justin Berkovi, Flush, Dave Tarrida, Tobias Schmidt, Neil Landstrumm, Marc Snow, Eva Cazal, Marcin Czubala, Mic Ostap, Gerhardt, Ideal Isabelle, Chris Da Break, Peter van Coil, Berlin Monroe…
W swoim rodzinnym mieście występowała w takich klubach jak Eskulap Music Club, Fort VIII , ZEZ, Klub, MO, Sense, Trendy i ostatnio ulubionej nowopowstałej Kukabarra.
Poza Poznaniem występowała w Laboratorium – Szczecin, W5 – Warszawa, Souxi Tower -Sopocie, Technosis – Zielona Góra, Central Park – Wrocław, Art Café – Toruń, Roentgen -Kraków.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →