Jessie M

Kraj:
Polska
www:

Pod tym pseudonimem artystycznym kryje się ja – Maciej Oleksy, mieszkam w Łapczycy (okolice Bochni). Urodziłem się 03.02.1986 roku.

Zainteresowanie muzyką taneczną wzrastało w latach wczesno młodzieńczych, gdy w szkole podstawowej rozkręcałem imprezy szkolne i zostałem wybrany szkolnym DJ’em, stało się to moją ogromną pasją i sprawiało mi to radość.

W dalszym etapie swojego życia rozwijałem swoje umiejętności grając na różnych imprezach szkolnych, studniówkach, osiemnastkach, festynach oraz w plenerach, co również robię do dnia dzisiejszego. Przez swoje hobby poznałem wielu niesamowitych ludzi, wielu przyjaciół oraz wielu doświadczonych DJ’ów, którzy podali mi pomocną dłoń i pod ich okiem rozwijałem jeszcze bardziej swoje umiejętności.
Już w 2000 roku prowadziłem balangi, na których zjawiało się ponad 2500 ludzi. Grałem w różnych klubach, które mnie wylansowały oraz z różnymi znanymi i mniej znanymi DJ’ami, którym zawdzięczam trud, jaki włożyli w moją osobę.
Nadal utrzymuje formę i zdobywam doświadczenie w swojej pasji oraz nawiązuję nowe znajomości z DJ’ami, grywam gościnnie w wielu klubach w Polsce.

Muzyka dla mnie jest wszystkim, co lubię! Jestem z muzyką wszędzie i muzyka jest ze mną. Gram, bo lubię, gdy publiczność bawi się przy moich rytmach. Gdy nie ma imprezy i nie gram to siadam w domu włączam VIRTUAL DJ i puszczam muzę w Internet lub po prostu gram na Gramofonach.
Moje motto na przyszłość to: „Graj dobrze a inni to docenia” „Muzyka jest dla ludzi ”

Aktualnie Rezydent od 2006 r W Klubie Bastylia nowy wisnicz

Goscinnie Klub XXL-Brzeźno

Klub Grelland-Kazimierza Wielka

Klub attenzione – Brzesko

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →