Jay Paul

Jay Paul
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/jaypaulofficial

Jak sam mawia – jeśli na prawdę kochasz muzykę, to w pewnym momencie życia nie wystarcza jedynie jej słuchać, sam potrzebujesz dać coś od siebie.
To odczucie przenika każdy jego dzień, z zapałem i wytrwałością szlifuje dj-skie umiejętności już ponad dziesięć lat. Wychowując się w dobie największej świetności muzyki klubowej, sam zdołał wychować pokolenie prawdziwych klubowiczów, zyskując ich szacunek i uznanie.

Na codzień związany z wytwórnią DMC Poland, redaktor magazynu DJ’s Magazine, DJ oraz promotor, współpracuje z czołowymi producentami z Polski i zagranicy.
Ambasador marki EXCLUSIVE NIGHT na terenie Polski.
Były letni rezydent takich klubów jak La Plage, Czarny Koń we Władysławowie.
Rezydent prestiżowego klubu LA PLAYA w Warszawie od sezonu 2014.
W swoim dorobku ma imprezy dla Nokii Poland, cykl imprez Ultimate Tending Compettetion, imprezy organizowane pod marką Jack Daniels i Gadu-Gadu Air, jak również współpracę z TVP.
Oprócz tego rezydent kilku warszawskich klubów, a także jednego z najwiekszych klubów w Polsce – REAKTOR w Janowie oraz klubu MILANO.
Jego sety przepełnione są dużą dawką kolorowych i żywych dzwięków muzyki house, od mocnej sceny EDM big room po electro i vocal.
Jest docenianym i szanowanym DJem, czego efektem są występy w różnych zakątkach Polski.

https://www.facebook.com/JayPaulofficial


Booking contact: [email protected]

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →