Janio

Janio
Kraj:
Polska
www:
http://www.imprezki.edj.pl

Przemysław Janiec ( DJ Janio ) Urodzony 28.03.1993r w Łodzi . Już jako dziecko przejawiał duże zainteresowanie muzyką i chciał właśnie podążać w tym kierunku. Jako 13 letni chłopak zaczynał karierę na dyskotekach szkolnych w miejscowości w której się wychowywał.
Po skończeniu gimnazjum nadal zajmował się organizowaniem imprez szkolnych , urodzinowych , dyskotekowych itp. W trakcie uczęszczania do szkoły średniej zaczęły sie co weekendowe wyjazdy do różnych okolicznych klubów i dyskotek gdzie poznawał grajacych tam DJ-ei .Dzięki nowym przyjaciołom miał mozliwosc dowiedziec sie na czym tak naprawde polega Dj-ing i jak wyglada profesjonalna konsola.Przemek zdobywal wiedze i umiejetnosci praktyczne dotyczace mixsowania i obsługi sprzetu. Nabyta wiedze szlifowal w klubach w ktorych grali jego nauczyciele. Przemek grajac w klubach gdzie jego przyjaciele byli rezydentami bardzo łatwo nawiązywal dobry kontakt z klubowiczami po przez prezentowane przez siebie gatunki muzyczne ( dance, pop, disco, polski dance ) .
Dzięki temu Przemek zaczął podejmować pracę samodzielnie z klubami i dyskotekami , ma za sobą ponad 300 imprez przegranych i mnóstwo doświadczenia.
Obecnia Przemek współpracuje z Dyskoteką ” Speed Club ” Stare Rowiska Skierniewice
Zapraszam co Sobota !

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →