Jacob

Jacob
Kraj:
Polska
www:

Jacob

Swoją muzyczną przygodę rozpoczął w 2001 roku jako rezydent klubu Tropicana. W 2002 roku dzięki wygranej w konkursie dj-skim objął rezydenturę w klubie XTC. W 2004 i 2005 roku współpracował z klubem Terminal, w którym występował cyklicznie przez kilka lat.
Kolejny rok wywarł duży wpływ na rozwój jego kariery, rozpoczęcie współpracy z agencją Essence Music ( aktualnie MSM Events ). Od lipca 2006 uczestniczył w White Summer Tour, grając na polskim wybrzeżu, promując event Sensation White Polska, na którym również Jacob miał przyjemność wystąpić. W tym okresie nawiązał także współpracę z agencją Sentence której założycielem jest Angelo Mike.

Kolejny event organizowany w kwietniu 2007 na którym mógł się zaprezentować to Tiesto Elements Of Life. Kilka miesięcy później zagrał po raz pierwszy poza granicami kraju, w znanym nie tylko czeskiej publice klubie Fabric. Kolejny wyjazd za granice, tym razem do Holandii, na event organizowany dla polskiej publiczności w klubie Synergy, oraz występ w poznańskiej hali Arena na pierwszej edycji Armin Only w Polsce, to tylko namiastka tego co działo się w 2008 roku.

W 2009 roku dalsza współpraca już z agencją MSM Events zaowocowała takimi wydarzeniami jak: Global Gathering, Godskitchen Urban Wave, Dzień w Parku oraz Sensation Wicket Wonderland. Jacob rezydował także w centrum Poznania w klubie Habana, gdzie odbyło się m.in. afterparty
z Mathew Dekay i dj-ami z teamu Armada.

2010 rok wypadł również ciekawie. Występ na jednej ze scen festiwalu Global Gathering, także na: A State Of Trance 450 i Sensation Celebrate Life na scenie deluxe i Pacha Comes To Poznan w iglicy poznańskiej na której Jacob wystąpił w składzie głównym.

W 2011 usłyszeć mogliście jego seta na house stage festiwalu Global Gathering 2011, a także w klubach na Global Gathering Promo Tour, a następnie na imprezach Pacha Comes to Poland, promujących markę Pacha nad polskim morzem.

Wielkie zamiłowanie do muzyki pozwoliło mu zagłębić się w różnego rodzaju style muzyczne, począwszy od muzyki lat 80, 90-tych po dance, house, techno i trance. Oczywiście, tak jak prawie każdy, ma swój ulubiony gatunek, którym jest house w odmianach funky, latino, tribal.

Jacob jest również absolwentem studium realizacji dźwięku i od kilku lat zajmuję się produkcją muzyki elektronicznej. Aktualnie możecie go także znaleźć w grupie dj-skiej: MSM DJ`S Collective.

linki:

– oficjalna strona: www.djjacob.pl
– Informację o artyście: www.msmbooking.com/djcollective/jacob.html

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →