Jack Da Rule

Jack Da Rule
Kraj:
Polska
www:
https://www.facebook.com/jackdarule/

Jack Da Rule (Jacek Zasadziński) urodził we Włocławku gdzie mieszka i pracuje do dnia dzisiejszego. Muzyka towarzyszy mu od zawsze,jak sam twierdzi : „MUSIC IS EVERYWHERE ” Muzyka to esencja jego życia – to jego pasja i wielka miłość. Jacek już w młodości wykazywał inicjatywę w kierunku muzyki. Spełnił swoje marzenie. Został Dee Jay’em.
W 1991 roku zdobył certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki (DJ UNION) Kurs dla DJ’ów pozwolił mu poznać tajniki didżejowania, a także nawiązać mnóstwo ciekawych znajomości. Zaczął uczęszczać do Radia Dla Ciebie, gdzie zdobywal pierwsze doświadczenia pracy prezentera u boku Bogdana Fabiańskiego.Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski DJ’ów.We wszystkich radził sobie bardzo dobrze. Lata 90-te to przede wszystkim prezentowanie muzyki w klubach i praca w lokalnym Radio (prowadzacy liste przebojów) i kształtowanie własnej osobowości jako Dee Jay. Jako jeden z niewielu polskich DJ’ów miał okazję gościć za konsolą w pierwszych polskich profesjonalnych klubach. W swojej przygodzie za konsoletą spotkał wielu znanych artystów i dj-ów .
Od tamtego czasu do dnia dzisiejszego jego drugim domem sa kluby. Jest członkiem Klubu Płytowego DEE JAY mix club i posiadaczem ogromnej kolekcji płyt winylowych. W winylach ceni sobie jakość dźwięku i możliwość czucia nagrania. Jego preferowany gatunek muzyczny to wszelakie odmiany House. Obecnie jednak nie ma oporów do żadnego gatunku. Potrafi zagrać wszystko Zamiłowanie do muzyki daje Mu radość wykonywania zawodu DJ’a Doskonale umie dopasować się do potrzeb publiczności.Kiedy gra wkracza w inny świat… Jak stoi za konsolą można powiedzieć, że kieruje nim serce i odczuwa wielką swobodę i pewność.
Byly rezydent w klubach: Bravo we Włocławku oraz Vanila i Savoy w Bydgoszczy. Współtwórca i założyciel Freshland Events https://pl-pl.facebook.com/freshlandevents/ https://hearthis.at/jackdarule/ https://www.mixcloud.com/jackdarule/ https://www.instagram.com/jackdarule/

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →