Ivo

Kraj:
Polska
www:
http://www.bassline.pl

DJ IVO [ POLSKA / www.bassline.pl ]

Rocznik 1984. Wodnik. Niezależny perfekcjonista – muzyką obyty od dziecka. Muzyka była i jest obecna.
Nie boi się eksperymentów, choć ogromnym szacunkiem darzy produkcje z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych. A sprzęt – nie ma dla niego tajemnic. Wszelkie nowinki techniczne – są tylko kolejnym wyznawaniem. To godziny spędzone przy komputerze nad nowym programem.
To także kilometry taśm z nagraniami z całego świata. A wszystko po to by każdy występ, każda produkcja – były perfekcyjne i wyjątkowe – z wyjątkową oprawą światła. Bo reżyseria światła to jego pasja! Ma za sobą pierwsze doświadczenia z oświetleniem inteligentnym i konwencjonalnym – zdobyte ze znakomitymi firmami – Light Desing Polska, Sound & Lights Service, Fun Service. Początki własnej drogi jako DJ – to rok 2000. Miał 16 lat i pierwsze propozycje współpracy z klubami: West Side, Beverly Club, Galaxy.
Jego wszechstronne możliwości i talenty, szybko zwróciły uwagę środowiska muzyki klubowej. Lista klubów, w których jednocześnie gra jak i zajmuje się w nich dźwiękiem i oświetleniem powoli się powiększa. Są to: FORT VIII, BAHNHOFF CLUB, SEVEN HAEVEN, EKWADOR Manieczki, PROTECTOR Ostrów, Uniejów Brzeski, Kobra Bojanowo, Łeba – Mefisto, Ustka – Maax, Kołobrzeg – Kazamaty, Mielno – Energy, Ogrody Floryna, Epsylon w Krakowie. A w Poznaniu – kluby: K2, Ego, Alcatraz, Jama.
Produkcja techniczna, obsługa dźwięku, reżyseria światła i oczywiście artysta – wszystkie te umiejętności ma okazje sprawdzać na wielkich imprezach. To one zapewniły mu stały udział w takich produkcjach jak: CLUB ROTATION IV, ENERGY ONE 2003, WESTBAM TOUR, FROM WEST TO EAST-DJ’S TOUR 2003, HARMONY PARADE, RMI TRANCE EXPLOSION, RMI EXPLOSION SUMMER PARTY, ELECTRIC KINGDOM, MISS KITTIN.
I najwiekszą rangą – CREAMFIELDS POLSKA 2003- a także ATB & FRIENDS IN CONCERT.
Może też poszczycić się supportem takich artystów jak: Motorcycle, Above&Beyond, Kai Tracid, Cor Fijneman, Randy Katana, Yves Deruyter, DJ Shog, Rocco, Voodoo & Serano, Boogie Pimps, Aquagen, CJ Stone, Lambda.
DJ IVO – Współpracuje z takimi agencjami artystycznymi/promocyjnymi jak MSM EVENST, ESSENCE MUSIC, CUBE PROMOTION.
Od kilku lat współpracuje z Poznańskim Radiem RMI FM – Jako DJ Radiowy i współtwórca kilku znakomitych, cyklicznych audycji. Miedzy innymi BASSLINE FM, która to audycja jako pierwsza w Wielkopolsce promuje i przedstawia nie znaną dotąd odmianę house’u. BASSLINE HOUSE – gatunek który jest promowany od roku w Poznaniu i w regionie. Zaczyna mieć coraz to więcej zwolenników. Odbyły się już 2 imprezy tematyczne związane właśnie z tym klimatem z czego jedna z nich z udziałem Angielskiej gwiazdy sceny Bassline House/Sepeed Garage – DJ RIGGSY (BASS DOMINATORS).
DJ IVO – jest też założycielem portalu www.bassline.pl w całości poświęconemu wszystkim co ma związek z muzyką Bassline House/Sg/Piano Anthems/4X4
Wiele się dzieje w muzyce na przełomie ostatnich lat. DJ IVO śledzi wszystko na bieżąco i znając jego rozliczne pasje i talent – na pewno o nim usłyszymy.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →