Ivodj

Informacje o artyście

DJ IVO [ POLSKA / www.bassline.pl ]

Rocznik 1984. Wodnik. Niezależny perfekcjonista – muzyką obyty od dziecka. Muzyka była i jest obecna.
Nie boi się eksperymentów, choć ogromnym szacunkiem darzy produkcje z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych. A sprzęt – nie ma dla niego tajemnic. Wszelkie nowinki techniczne - są tylko kolejnym wyznawaniem. To godziny spędzone przy komputerze nad nowym programem.
To także kilometry taśm z nagraniami z całego świata. A wszystko po to by każdy występ, każda produkcja - były perfekcyjne i wyjątkowe – z wyjątkową oprawą światła. Bo reżyseria światła to jego pasja! Ma za sobą pierwsze doświadczenia z oświetleniem inteligentnym i konwencjonalnym - zdobyte ze znakomitymi firmami – Light Desing Polska, Sound & Lights Service, Fun Service. Początki własnej drogi jako DJ - to rok 2000. Miał 16 lat i pierwsze propozycje współpracy z klubami: West Side, Beverly Club, Galaxy.
Jego wszechstronne możliwości i talenty, szybko zwróciły uwagę środowiska muzyki klubowej. Lista klubów, w których jednocześnie gra jak i zajmuje się w nich dźwiękiem i oświetleniem powoli się powiększa. Są to: FORT VIII, BAHNHOFF CLUB, SEVEN HAEVEN, EKWADOR Manieczki, PROTECTOR Ostrów, Uniejów Brzeski, Kobra Bojanowo, Łeba - Mefisto, Ustka - Maax, Kołobrzeg - Kazamaty, Mielno - Energy, Ogrody Floryna, Epsylon w Krakowie. A w Poznaniu - kluby: K2, Ego, Alcatraz, Jama.
Produkcja techniczna, obsługa dźwięku, reżyseria światła i oczywiście artysta - wszystkie te umiejętności ma okazje sprawdzać na wielkich imprezach. To one zapewniły mu stały udział w takich produkcjach jak: CLUB ROTATION IV, ENERGY ONE 2003, WESTBAM TOUR, FROM WEST TO EAST-DJ'S TOUR 2003, HARMONY PARADE, RMI TRANCE EXPLOSION, RMI EXPLOSION SUMMER PARTY, ELECTRIC KINGDOM, MISS KITTIN.
I najwiekszą rangą - CREAMFIELDS POLSKA 2003- a także ATB & FRIENDS IN CONCERT.
Może też poszczycić się supportem takich artystów jak: Motorcycle, Above&Beyond, Kai Tracid, Cor Fijneman, Randy Katana, Yves Deruyter, DJ Shog, Rocco, Voodoo & Serano, Boogie Pimps, Aquagen, CJ Stone, Lambda.
DJ IVO – Współpracuje z takimi agencjami artystycznymi/promocyjnymi jak MSM EVENST, ESSENCE MUSIC, CUBE PROMOTION.
Od kilku lat współpracuje z Poznańskim Radiem RMI FM – Jako DJ Radiowy i współtwórca kilku znakomitych, cyklicznych audycji. Miedzy innymi BASSLINE FM, która to audycja jako pierwsza w Wielkopolsce promuje i przedstawia nie znaną dotąd odmianę house’u. BASSLINE HOUSE – gatunek który jest promowany od roku w Poznaniu i w regionie. Zaczyna mieć coraz to więcej zwolenników. Odbyły się już 2 imprezy tematyczne związane właśnie z tym klimatem z czego jedna z nich z udziałem Angielskiej gwiazdy sceny Bassline House/Sepeed Garage – DJ RIGGSY (BASS DOMINATORS).
DJ IVO – jest też założycielem portalu www.bassline.pl w całości poświęconemu wszystkim co ma związek z muzyką Bassline House/Sg/Piano Anthems/4X4
Wiele się dzieje w muzyce na przełomie ostatnich lat. DJ IVO śledzi wszystko na bieżąco i znając jego rozliczne pasje i talent – na pewno o nim usłyszymy.

Aktualności

  Artykułów ()

  Ivo

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Poznan
  • Team:
  • WWW: www.bassline.pl

  Pozycja w rankingu

  52/ 1590Głosuj

  Nadchodzące imprezy

  Fani

   brak fanów...

  Imprezy promowane

  ENJOY by Tom Forester

  ENJOY by Tom Forester

  17 grudniaPacha Poznań
  This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

  This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

  18 grudniaPacha Poznań
  New Year's Eve 2022

  New Year's Eve 2022

  31 grudniaX-Demon Wrocław
  A State Of Trance 1000 - Krakow

  A State Of Trance 1000 - Krakow

  12 marca 2022TAURON Arena Kraków
  Dreamstate Europe 2022

  Dreamstate Europe 2022

  23 kwietnia 2022Arena Gliwice
  Mamry Festival 2022

  Mamry Festival 2022

  29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  21 października 2022TAURON Arena Kraków

  Imprezy

  Piątek, 17 grudniaSobota, 18 grudniaŚroda, 22 grudniaSobota, 25 grudnia